Marketing MIX InfinityBoard – rozwiązanie NEC do kreatywnej pracy zespołowej

InfinityBoard – rozwiązanie NEC do kreatywnej pracy zespołowej

0

NEC Display Solutions podczas tegorocznych targów ISE w Amsterdanie zaprezentował InfinityBoard – wszechstronne rozwiązanie do wyświetlania obrazu, zaprojektowane z myślą o interaktywnych przestrzeniach roboczych. InfinityBoard jest odpowiedni do wideokonferencji, prezentacji oraz przeglądu treści zapewniając modułową i elastyczną platformę do interaktywnej współpracy podczas spotkań wszelkiego rodzaju.

Rozwiązanie InfinityBoard, oparte o monitory wielkoformatowe NEC UHD 65” I 84” z technologią dotykową Inglass™, zapewnia płynną pracę przy użyciu pasywnego, precyzyjnego rysika, zbliżoną do pracy na papierze. Pozwala to użytkownikom na obsługę ekranu na wiele sposobów, co przekłada się na intuicyjny dotyk, interaktywne pisanie i wymazywanie dłonią. Dzięki wysokiej rozdzielczości UHD pojedyncze piskele są nierozróżnialne, a ponadto rozwiązanie oferuje najlepszą w swojej klasie wydajność.

Duża powierzchnia robocza pozwala użytkownikom na tworzenie, opisywanie oraz prezentowanie z możliwością importowania i eksportowania treści, dzięki dołączonemu oprogramowaniu do tablic interaktywnych. Przy wykorzystaniu aplikacji do pracy zespołowej InfinityBoard obsługuje bezprzewodową prezentację oraz interakcję InfinityBoard z innym urządzeniem, (np. także InfinityBoard). Te funkcje sprawiają, że jest to niezbędne narzędzie w nowoczesnym środowisku pracy. Używając NEC MultiPresenter® możliwe jest również korzystanie z własnych urządzeń, co pozwala użytkownikom na bezprzewodowe przesyłanie treści z telefonów, tabletów lub notebooków – bezpośrednio na InfinityBoard.

“InfinityBoard wzmacnia wiodącą pozycję NEC na rynku technologii wyświetlania obrazu, zapewniając otwarte, modułowe i niezależne od oprogramowania rozwiązanie.” – powiedziała Daniela Dexheimer, Product Manager Solutions w NEC Display Solutions Europe – „Nasze rozwiązanie zachęca do współpracy, zwiększa wydajność i motywuje pracowników dając im nieskończone możliwości myślenia poza schematami, a tym samym niesie przewagę nad konkurencją.”

InfinityBoard zapewnia maksymalny komfort podczas wideokonferencji, dzięki połączeniu zintegrowanej kamery Huddly ze 120-stopniowym kątem widzenia, high-endowych głośników SEAS oraz opcjonalnego konferencyjnego rozwiązania audio TeamConnect Wireless firmy Sennheiser. Wygodzie użytkowania sprzyja również możliwość regulacji wysokości, zapewniająca bezproblemową pracę osobom o różnym wzroście. Ponadto komputerowy moduł OPS Slot-in PC z Windows 10 czyni z InfinityBoard bardzo elastyczne rozwiązanie do dowolnych zastosowań konferencyjnych, a dodatkowo umożliwia łatwą modernizację w przyszłości.

Rozwiązanie NEC InfinityBoard Solution zostało zaprezentowane podczas pokazu na żywo na targach ISE 2017 w Amsterdamie.

Rozwiązanie InfinityBoard będzie dostępne na polskim rynku od września 2017.

MW