Gadżety reklamowe Jedwabne impresje od Luma Milanówek

Jedwabne impresje od Luma Milanówek

0

Marka Luma Milanówek łącząc tradycję oraz nowoczesne wzornictwo oferuje swoim klientom, najwyższej jakości produkty jedwabne: apaszki, szale, krawaty, poszetki oraz impresje.

Luma Milanówek to polska firma, która od początku swojego istnienia zajmuje się dostarczaniem klientom najwyższej jakości produktów z naturalnych surowców. W Milanówku w 1924 r. narodziła się pierwsza w Europie fabryka jedwabiu naturalnego, a także sztuka milanowskiego jedwabnictwa.

Ekskluzywna galanteria jedwabna stanowi sztandarowy produkt firmy. Spod pędzla znakomitych artystek-malarek wychodzą, stworzone z miłości i pasji do tej szlachetnej tkaniny, ręcznie malowane apaszki. Rozsławione w ubiegłym stuleciu po dziś dzień uchodzą za luksusowy, elegancki i ponadczasowy dodatek, który z najprostszej stylizacji wydobędzie to co najlepsze, a z tych odważniejszych to co najważniejsze.

Dla Panów Luma Milanówek poleca krawaty Silk Teflon Protector. To linia ekskluzywnej galanterii jedwabnej dla mężczyzn ceniących elegancję i doskonałe wykonanie. Ręcznie szyte w Polsce z najwyższej jakości włoskich tkanin – 100% jedwabiu (Pure Silk), zostały zabezpieczone powłoką teflonową, dzięki której są one odporne na wszelkiego rodzaju płynne zabrudzenia. Do wyboru są wzory zarówno dla Panów ceniących ponadczasową klasykę, jak i dla nowoczesnych oraz odważnych indywidualistów.

Wyjątkową propozycją  zarówno dla Pań, jak i dla Panów są impresje Luma Pure Silk. To zgrabnie uformowany skrawek materiału, ręcznie zszyty i dodatkowo wzbogacony o stabilizujący i jednocześnie zdobiący elegancki guziczek. Pierwotnie stworzone z myślą o mężczyznach, pokochały je również kobiety, które z chęcią noszą nasze je zamiast niegdyś kultowej broszki.Szeroka gama kolorów i wzorów jedwabiu zapewnia, iż sposobów na ich wykorzystanie oraz łączenie z różnymi elementami garderoby jest nieskończenie wiele. W tej formie gotową ozdobę Panowie montują w butonierce marynarki, a Panie dzięki wmontowanemu pinowi bez problemu mogą ją wpiąć do koszuli, marynarki, sukienki bądź płaszcza. Impresje zostały wykonane z najwyższej jakości włoskich tkanin – 100% jedwabiu naturalnego (Pure Silk).

[galeria=”1″]

Luma Milanówek oferuje wyroby powstające z pasji oraz zamiłowania do rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Łączy casual z ponadczasową klasyką i elegancją. Szyk, dbałość o szczegóły i staranność wykończenia to dewiza marki.

www.luma-milanowek.pl

JK