Aktualności AXPOL z Diamentem Forbesa i Gazelą Biznesu

AXPOL z Diamentem Forbesa i Gazelą Biznesu

0

Firma AXPOL Trading została ponownie uhonorowana Diamentem Forbesa 2017, w kategorii średnich przedsiębiorstw w województwie wielkopolskim oraz nagrodą Gazele Biznesu 2016 przyznawaną przez magazyn Puls Biznesu.

– Znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce dzięki obranej strategii ciągłego rozwoju oraz znakomitemu zespołowi pracowników. Pragniemy podziękować naszym partnerom biznesowym, bez których zaangażowania, zaufania oraz owocnej współpracy nie odnieślibyśmy tego sukcesu. Serdecznie gratulujemy również pozostałym laureatom obu plebiscytów – mówi Maciej Koliński, Prezes Zarządu AXPOL Trading.

Diamenty Forbesa to ranking najdynamiczniej rozwijających się firm opracowywany na zlecenie magazynu Forbes. Lista Diamentów jest opracowywana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie wg przychodów ze sprzedaży.

Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

www.axpol.com.pl

KL