Marketing MIX Visa partnerem największego kina objazdowego w Polsce

Visa partnerem największego kina objazdowego w Polsce

0

Profesjonalne kino objazdowe Visa odwiedzi w sumie 100 miejscowości w całej Polsce. Dzięki Visa można zyskać m.in. 50% zniżki na bilety oraz zestawy w barku kinowym.

Visa została partnerem profesjonalnego kina objazdowego organizowanego przez firmę Outdoor Cinema. Do końca br. kino odwiedzi łącznie 100 miejscowości, w których nie ma kin stacjonarnych, we wszystkich 16 województwach. Osoby, które zdecydują się zapłacić za bilet lub zestaw w barku kartą Visa, mogą liczyć na atrakcyjne benefity.

Bilety do kina opłacone kartą Visa – których zakupu można dokonać zarówno poprzez Internet, jak i w kasie – będą o 50% tańsze. Taka sama zniżka obowiązuje przy płatności z Visa za zestawy w barku kinowym. Dodatkowo użytkownicy kart Visa mają możliwość dokonania rezerwacji najlepszych miejsc na sali kinowej oraz otrzymają pierwszeństwo wejścia do kina.

– Kino objazdowe umożliwia kontakt ze sztuką filmową na prawdziwym, dużym ekranie także tym, których na co dzień od najbliższego kina dzieli znaczna odległość. Visa, dzięki zaangażowaniu w projekt, chce także przekonać mieszkańców odwiedzanych miejscowości, że płacenie kartą przynosi wiele korzyści. Cieszymy się, że jednocześnie pomagamy krzewić kulturę filmową oraz wspierać rozwój obrotu bezgotówkowego w mniejszych miejscowościach– komentuje Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa. 

– Współpraca z Visa pozwala nam uatrakcyjnić ofertę największego kina objazdowego w kraju do niespotykanego poziomu – odwiedzamy miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, na ekranach wyświetlamy najnowsze produkcje oraz umożliwiamy gościom kupno biletu, popcornu i napojów z 50% zniżką. Liczymy, że dzięki współpracy z Visa sprawimy wiele radości mieszkańcom wszystkich 100 miejscowości, które odwiedzimy – komentuje Paweł Adamski, Prezes Zarządu, Outdoor Cinema.

Kino objazdowe ruszyło w trasę 10 lutego. Do tej pory odwiedziło Szczytno, Brodnicę, Lidzbark, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Kłodawę, Koźmin Wielkopolski, Wolsztyn, Zbąszynek, Wołów, Szklarską Porębę, Jawor, Strzelce Opolskie, Suchą Beskidzką, Pińczów, Staszów i Żarki. W najbliższych dniach kino przyjedzie do Kościana (7.03), Pogorzeli (8.03), Grodziska Wielkopolskiego (9.03), Wolsztyna (10.03), Nowego Tomyśla (11.03), Lubska (12.03), Odolanowa (13.03), Kargowej (14.03), Dębna (15.03) oraz Myśliborza (16.03).

W kinie objazdowym można obejrzeć aktualne premiery filmowe, nowości i filmy dla dzieci. W wybranych miejscowościach kino pokaże także seanse w 3D. W repertuarze na najbliższe tygodnie znalazły się takie filmy jak: „Sztuka Kochania – Historia Michaliny Wisłockiej”, „Maria Skłodowska-Curie”, „Kong: Wyspa czaszki”, „Bodo” oraz „Trolle”.

Wszystkie szczegóły nt. repertuaru kina, promocji i odwiedzanych miejscowości znajdują się na stronie www.Kino.Visa.pl. Poprzez stronę można również dokonać zakupu biletów w przedsprzedaży.

JK