Marketing MIX Kobiety przejmują władzę nad telewizorami!

Kobiety przejmują władzę nad telewizorami!

0

Dzień Kobiet to doskonały pretekst dla kampanii skierowanych do Pań. Wiele marek wykorzystuje to święto  przygotowując dla kobiet specjalne promocje. Nie mogło być inaczej w przypadku Haier! Jak przystało na markę znaną z odważnych działań marketingowych w przeciwieństwie do standardowych upominków, jak kwiaty czy kosmetyki, Haier oferuje paniom… władzę nad telewizorami! A do tego… tosty i kawę.

Firma Haier znana jest z oryginalnych i niesztampowych działań marketingowych. Wyrzucenie lodówki przez okno, viral we współpracy z producentem wody mineralnej Vytautas czy kooperacja z organizatorem cyklu biegów przeszkodowych Runmageddon – to tylko niektóre z ciekawszych akcji największego na świecie producenta sprzętu AGD. Tym razem, jako formę promocji oficjalnego sklepu Haier na Allegro, firma postanowiła w swoich działaniach wykorzystać pretekst, jakim jest obchodzony 8 marca Dzień Kobiet i przekazać kobietom władzę nad telewizorami.

Na czym ma polegać owo przekazanie władzy? Z okazji Dnia Kobiet firma Haier przygotowała dla pań interesującą promocję. Wszystkie kobiety, które do północy 8 marca kupią 65-calowy telewizor Haier w oficjalnym sklepie producenta na Allegro, otrzymają podarunek w postaci tostera, młynka do kawy i specjalnego certyfikatu Ekipy Haier. Uprawnia on do otrzymywania… tostów i kawy od wszystkich znajdujących się w pobliżu mężczyzn! Tym samym panie będą mogły odpoczywać leżąc przed telewizorem, kiedy panowie będą przygotowywać dla nich tosty i ulubiony napój:

KOBIETY PRZEJMUJĄ KONTROLĘ NAD TELEWIZORAMI!

Szczegółowe zasady promocji dostępne są na profilu Haier Poland na Facebook’u

MW