Trade marketing Reklama na podłodze?

Reklama na podłodze?

0

Firma Kleen-Tex, producent mat o globalnym zasięgu, poleca szeroką gamę produktów, odpowiadających na różnorodne potrzeby klienta. Maty podłogowe doskonale sprawdzą się jako spersonalizowane narzędzie reklamy, zwłaszcza w sektorze event & MICE.

Co jest pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę wchodząc do jakiegoś pomieszczenia? To właśnie podłoga! Badania wykazują, że poruszając się w różnych przestrzeniach instynktownie „skanujemy” podłogę. Podświadome monitorowanie tego co dzieje się pod naszymi stopami świadczy o niesamowitym potencjale promocyjnym powierzchni podłogowej. Maty graficzne świetnie wykorzystują ten fakt i stają się skutecznym narzędziem reklamy przykuwając uwagę każdego przechodnia.

Dlaczego właśnie maty?

Maty Kleen-Tex stanowią idealną kombinację kreatywności i funkcjonalności. Dzięki specjalnej konstrukcji skutecznie absorbują brud i wilgoć, dzięki czemu nawet w najgorszą pogodę podłoga pozostanie sucha i czysta. Są antypoślizgowe, niezwykle trwałe i w pełni nadają się do prania.

ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ.

Maty ergonomiczne

Specjalna seria mat anty-zmęczeniowych, przeznaczona szczególnie do stanowisk pracy stojącej, to fantastycznerozwiązanie np. przy recepcjach, gdzie przyniosą ulgę zarówno pracownikom, jak i zmęczonym podróżami gościom.Odciążają kręgosłup, zmniejszają ucisk na mięśnie i stawy, niwelując tym samym ryzyko schorzeń związanych zwykonywaniem pracy stojącej i zwiększają efektywność pracowników.

ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ.

Maty eventowe

Maty z logo lub innym nadrukiem zamawiane są na indywidualne zamówienie. Dzięki temu stają się wyjątkowym nośnikiem spersonalizowanej, wielkopowierzchniowej reklamy na targi, wystawy, imprezy sportowe, konkursy i wydarzenia kulturalno-promocyjne. Zwracają uwagę podczas kampanii informacyjnych i akcji marketingowych, w salonach samochodowych, punktach sprzedaży.

ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ.

Producent zapewnia dwa lata gwarancji. Maty są dostępne w nakładzie od 1 mkw., w rozmiarach standardowych, jak i  na życzenie. Podstawowa paleta zawiera 44 kolorów, nadruk jest umieszczany metodą CHROMEJET.

Produkty firmy Kleen-Tex będzie można zobaczyć na wrześniowych targach reklamy i poligrafii reklamowej – FestiwalMarketingu.pl – 13-14 września w EXPO XXI Warszawa.

JK