Marketing MIX Piotr Wysocki dołącza do Centraals

Piotr Wysocki dołącza do Centraals

0

Piotr Wysocki dołącza jako partner do zespołu Centraals, gdzie obejmie stanowisko Communication & Business Development Directora.

Wcześniej pracował w Codemedia, TVN Media i Bonnier Business Polska („Puls Biznesu”). Jako Communication & Business Development Director Piotr Wysocki będzie odpowiadać w Centraals za zarządzanie działaniami operacyjnymi oraz relacjami z klientami. Do jego zadań należeć będzie określanie potrzeb i perspektyw biznesowych dla firmy oraz tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji korporacyjnej, zarządzanie komunikacją wewnętrzną i społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Bezpośrednio przed przejściem do Centraals Wysocki przez 2,5 roku pracował w Codemedia, początkowo jako Business Development Director, a ostatnio jako Marketing & Sales Director. Poprzednio przez pięć lat pracował w TVN Media, gdzie pełnił funkcję menedżera w dziale sprzedaży kanału TVN CNBC (obecnie TVN24 Biznes i Świat), a potem kierował tym działem, współpracując bezpośrednio z marketerami i z domami mediowymi.

Wcześniej Wysocki przez dziewięć lat pracował w dziale reklamy Bonnier Business Polska (wydawcy „Pulsu Biznesu”), m.in. jako Head of Sales Group. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

MW