Trade marketing DRUKARNIA OPAKOWAŃ TAKT i NAJLEPSZE OPAKOWANIE ROKU na Packaging Innovations

DRUKARNIA OPAKOWAŃ TAKT i NAJLEPSZE OPAKOWANIE ROKU na Packaging Innovations

0

Targi Packaging Innovations 2017 – wystawcy z całej Polski i nie tylko, a wśród nich polska DRUKARNIA OPAKOWAŃ TAKT. Nowoczesna firma, z wieloletnim doświadczeniem, oferująca szeroki wachlarz usług poligraficznych, będąca liderem w produkcji opakowań kaszerowanych.

Już po raz kolejny TAKT  zaprezentuje na targach opakowania, które produkuje nie tylko na rynek polski, ale również zagraniczny. Są to opakowania kaszerowane, wykonane w oparciu o tekturę litą z okleiną, wykonaną techniką druku offsetowego wraz z szeroką gamą uszlachetnień. Opakowania oferowane przez firmę, znajdują zastosowanie w różnych segmentach rynku: kosmetycznym, alkoholowym, odzieżowym, gier planszowych, karcianych, puzzli czy też muzycznym, w tym opakowania na płyty winylowe. TAKT specjalizuje się w produkcjach specjalnych.

W minionym roku firma otrzymała liczne nagrody w konkursach, na najlepszy produkt poligraficzny w kategorii OPAKOWANIE oraz w konkursie ART OF PACKAGING – NAJLEPSZE OPAKOWANIE ROKU – za WYDAWNICTWO WAJDA!

– Jakość i kreatywność – tym kierujemy się w realizacji każdej produkcji. Nie lubimy ograniczeń, dlatego cenimy rozwiązania, które pozwalają nam realizować prace zgodnie z przyjętą koncepcją i zamierzeniem klienta – mówi Joanna Stanowicka-Ozga, Marketing Manager w DRUKARNI TAKT.

 [galeria=”1″]

W trakcie targów Packaging Innovations 2017 firma zaprasza na stoisko D1, gdzie zaprezentuje najnowsze, innowacyjne i najbardziej spektakularne realizacje opakowań kartonowych.

Firma zaprasza również na prelekcją podczas workshopu: „Najlepsze opakowanie roku w Polsce! – Wydawnictwo WAJDA. O tym jak powstają Perły wśród Opakowań w Drukarni TAKT!”

OOH magazine jest patronem medialnym targów.

www.takt.eu

www.packaginginnovations.pl

JK