Trade marketing Twój umysł to drzemiący gigant – Munken Design

Twój umysł to drzemiący gigant – Munken Design

0

Największe projekty powstają dzięki kreatywności i wyobraźni, a pierwsze pomysły i ich szkice powstają zazwyczaj na papierze. Szwajcarski psychiatra Hermann Rorschach badał ukryte możliwości ludzkiego mózgu, kiedy w latach dwudziestych ubiegłego wieku opracował swój słynny test plam atramentowych. Zainspirował on firmę Arctic Paper przy tworzeniu najnowszej ogólnoeuropejskiej kampanii papierów Munken Design. 

Test Rorschacha jest jednym z najbardziej mitycznych i kontrowersyjnych testów osobowościowych. Badana osoba ma za zadanie zinterpretować serię tablic z symetrycznymi plamami atramentowymi. Na podstawie odpowiedzi tworzony jest jej profil psychologiczny. Poza swoją czysto psychologiczną funkcją, abstrakcyjne obrazy testu są fascynującymi elementami graficznymi.

Założeniem najnowszej kampanii Munkena było stworzenie współczesnych interpretacji oryginalnych i zagadkowych plam Rorschacha, które pozwolą odbiorcy na zgłębienie swojej osobowości.

 [galeria=”1″]

Powstał wzornik z grafikami wydrukowanymi na papierach o różnym odcieniu i wykończeniu powierzchni. Mogą one inspirować do odczytania plam na swój sposób, jak również do wyboru optymalnego papieru przy własnych projektach. Karty mają pokazać jak dobór papieru wpływa na ostateczną formę i charakter wydrukowanych prac.

[youtube=”1PTu_PLuLaU”]

 

Kampania wykorzystuje pełen wachlarz kanałów komunikacyjnych: druk, Internet i media społecznościowe. Na stronie internetowej można zamówić wzornik lub plakat z jedną z grafik wydrukowany na dowolnie wybranym papierze z rodziny Munken Design.

www.arcticpaper.com

JK