Wydarzenia THE STUFF – MĘSKIE TARGI

THE STUFF – MĘSKIE TARGI

0

W odpowiedzi na potrzeby realizacji własnych pragnień związanych ze światem mody czy sztuki, a także wiedzy, pielęgnacji swojego ciała czy motoryzacji powstał prawdziwy, męski event. Zareagowano na głód spowodowany brakiem podobnych wydarzeń i postanowiono zorganizować coś specjalnie dla męskiego grona fascynatów kreatywnego sposobu spędzania czasu.

– Zawsze chciałeś wyglądać niczym najsłynniejszy piłkarz świata po godzinach swojej pracy? Przyjdź zobaczyć co do zaoferowania mają dla Ciebie marki najwyższej klasy. Poza najlepszymi brandami z kategorii fashion, które będziesz mógł zobaczyć i dotknąć, spotkasz się również ze strefą wiedzy, gdzie będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności. Tutaj zaprosiliśmy specjalistów zajmujących się dziedzinami życia, które są ostatnio bardzo popularne. Chętnie podzielą się z Tobą doświadczeniem oraz inspiracją – mówi jeden z organizatorów.

 

Dzisiaj prawdziwy mężczyzna jest tym, który dba o siebie w odpowiedni sposób, dlatego też pomyślano o strefie pielęgnacji i urody. Fizyczna strona bycia mężczyzną? Kultywacja sportowej sylwetki? Na to odpowiedzią jest wyżej wymieniony kawałek przestrzeni, na której znajdą się firmy dbające o wizerunek męskiego 'ja’.

W strefie FOOD & CHILLOUT – będzie można się zrelaksować oraz dobrze zjeść.

9 kwietnia – dzień I edycji męskich targów The STUFF. Odbędzie się w miejscu pełnym energii, stylu i dobrego smaku jakim jest znana i kultywowana w Warszawie Babka do wynajęcia. 

OOH magazine jest patronem medialnym wydarzenia.

MW