Marketing MIX 180heartbeats + JUNG v MATT z kampanią wprowadzającą markę Ben &...

180heartbeats + JUNG v MATT z kampanią wprowadzającą markę Ben & Jerry’s do Polski

24
0

180heartbeats + JUNG v MATT przygotowała kampanię wprowadzającą lody Ben & Jerry’s na polski rynek. Agencja odpowiada za strategię, kreację, działania w mediach społecznościowych oraz planowanie i realizację eventów. Komunikacja w social media rozpoczęła się 21 marca br.

Agencja 180heartbeats przygotowała strategię kampanii, obejmującą obok social media, cykl eventów realizowanych na terenie całej Polski, a także obecność marki Ben & Jerry’s na popularnych eventach realizowanych z myślą o młodych przedstawicielach grupy docelowej marki. W marcu wyłoniona została B&J Crew – wyróżniona grupa fanów, która aktywnie uczestniczy w kolejnych wydarzeniach związanych z marką. Są wśród nich: tegoroczna edycja TEDxWarsaw, Free Cone Day w Warszawie oraz Earth Day w Warszawie i Krakowie.

W ramach aktywności w social media, 180 jest odpowiedzialna za strategię i kreację działań ukierunkowanych na przedstawienie wartości i historii marki, zaprezentowanie produktów oraz promowanie aktywności realizowanych podczas trwania całej kampanii.

MW