Marketing MIX Marcin Dorociński w kampanii Publicis dla Orange LOVE

Marcin Dorociński w kampanii Publicis dla Orange LOVE

41
0

Popularny aktor, znany m.in. z roli w serialu Pakt, promuje pakiet Orange LOVE z telewizją w jakości 4K i trzymiesięcznym darmowym dostępem do kanałów HBO i HBO GO.

Najnowsza odsłona kampanii Orange została przygotowana przez agencję Publicis Poland. Spot z Marcinem Dorocińskim będzie emitowany w telewizji i kinach od 10 kwietnia.

– Pakt to jeden z flagowych, najczęściej oglądanych seriali HBO. Dzięki udziałowi w kampanii aktora Marcina Dorocińskiego możemy dotrzeć z ofertą Orange do wielbicieli seriali, którzy cenią sobie wysoką jakość telewizji w każdym wymiarze. Teraz w ramach pakietu Orange LOVE Klienci mogą nie tylko cieszyć się dostępem do HBO i HBO GO, ale też obejrzeć dwa sezony Paktu w jakości 4K – powiedziała Magdalena Samek z agencji Publicis Poland.

Przygotowany przez agencję Publicis spot będzie prezentowany na kanałach należących do stacji TVN, TVP i Polsat oraz w kinach Multikino i Helios.

Po stronie agencji Publicis przy kampanii pracowali: Paweł Merecz (Chief Creative Officer), Karolina Niedzielska (Senior Art Director), Mateusz Gruca (Senior Copywriter), Adam Miecznikowski (Chief Strategy Officer), Łukasz Worobiej (Senior Strategic Planner), Magdalena Samek (Account Supervisor), Magdalena Szlasa (Account Manager), Katarzyna Majewska (Produkcja). Stronę klienta reprezentowali: Paweł Patkowski (Dyrektor Marki i Komunikacji Marketingowej), Szymon Biela (Kierownik Wydziału Komunikacji B2C), Olga Sierpień-Gonera (Senior Brand Manager), Paulina Koriat (Senior Brand Manager). Produkcją zajął się dom produkcyjny Banana, a postprodukcją Platige Image. Reżyserem spotów jest Michał Sabliński. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Initiative (grupa IPG Mediabrands).

Spot telewizyjny

[youtube=”GGVo1hr6pI8″]

 

MW