Marketing MIX Sharp wprowadza przystępny cenowo 70” monitor digital signage

Sharp wprowadza przystępny cenowo 70” monitor digital signage

41
0

Firma Sharp ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży 70-calowego monitora z serii PN-Q. Seria PN-Q poszerza ofertę motorów Sharp, wychodząc naprzeciw popytowi na wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogie urządzenia do zastosowań digital signage i sal spotkań. Kolejne modele, o przekątnych ekranu 60, 80 i 90 cali, będą dostępne w czerwcu.

– Seria PN-Q to połączenie ekranów o dużych rozmiarach z profesjonalnymi funkcjami i rozsądnymi cenami. Oferuje uniwersalność i wszystkie funkcje, których użytkownik docelowy potrzebuje, a nam gwarantuje silną pozycję w większej liczbie kategorii rynkowych niż dotychczas. Jest to kluczowe posunięcie dla naszego dążenia do objęcia pozycji atrakcyjnego dostawcy w głównym nurcie rynku – powiedział Chris Parker, Visual Solutions Product Manager, Sharp Europe.

Seria PN-Q oferuje obraz o wyjątkowej jakości dzięki zastosowaniu oryginalnej technologii Sharp UV2A oraz najnowszej powłoki antyrefleksyjnej. Umożliwia także zdalne sterowanie przez interfejs RS-232 lub sieć LAN.

Do sprzedaży weszło również siedem monitorów ze zaktualizowanych serii PN-R i PN-Y – zaprezentowanych podczas targów ISE. Te monitory to uniwersalne urządzenia o wysokiej jasności stworzone do pracy w trybie 24/7 w zastosowaniach digital signage. Modele PN-R o przekątnych 42, 49 i 55 cali dostępne są w sprzedaży już teraz, a modele o przekątnych 60 i 70 cali pojawią się w czerwcu. Cała seria monitorów PN-Y jest dostępna już teraz.

Nowej generacji monitory serii PN-R o jasności 700 cd stworzono do pracy w trybie ciągłym w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ich obudowy wykonano z trudnopalnych materiałów, dzięki czemu nadają się do instalacji w portach lotniczych. Oferują (razem z serią PN-Y) wyjątkową paletę możliwości instalacyjnych, włączając w to pochylenie do przodu (ekranem do dołu) lub do tyłu (ekranem do góry) nawet o 90 stopni, a także możliwość pracy w orientacji poziomej i pionowej.

Monitory serii PN-R wyposażono również w gniazdo rozszerzeń Mini OPS, które umożliwia łatwiejsze wykorzystanie ich w większej liczbie wyspecjalizowanych zastosowań. Trzy moduły Mini OPS wprowadzone przez firmę Sharp obejmują: modułowy komputer PC wyposażony w najnowszy procesor pracujący w niskiej temperaturze, umożliwiający integrację z monitorem bez użycia dodatkowych kabli, bezprzewodowy moduł komunikacyjny zapewniający szybkie i łatwe udostępnianie zawartości ekranów urządzeń mobilnych (BYOD) oraz moduł HDBaseT stanowiący proste rozwiązanie umożliwiające prowadzenie kabli sygnałowych na duże odległości między monitorem a źródłami sygnału HDMI.

Zaktualizowaną serię monitorów PN-Y wyposażono we wbudowany odtwarzacz multimedialny USB z oprogramowaniem Sharp Content Distributor, dzięki czemu jest ona wygodnym rozwiązaniem digital signage typu „plug and play”. Automatyczna funkcja przełączania na źródło USB oznacza, że ekran monitora nigdy nie pozostaje pusty – nawet jeśli jedno ze źródeł sygnału wideo zawiedzie. Monitory z serii PN-Y dostępne są z ekranami o przekątnych 32, 43, 49 i 55 cali.

Więcej informacji na temat oferty monitorów Sharp do digital signage można znaleźć na stronie www.sharp.pl

MW