Trade marketing Nominacje do nagród Złotego Gryfa 2017 za najlepszą jakość wykonania dla DRUKARNI...

Nominacje do nagród Złotego Gryfa 2017 za najlepszą jakość wykonania dla DRUKARNI TAKT

27
0

„Złoty Gryf” to konkurs na nagrodę na najlepszy pod względem technicznym i jakościowym produkt poligraficzny (w danej kategorii) organizowany przez Polską Izbę Druku.

Polska Izba Druku jest jedyną ogólnopolską organizacją samorządową drukarzy i członkiem Krajowej Izby Gospodarczej. Celem działalności Izby Druku jest ochrona interesów polskich drukarzy, w szerokim pojęciu tego słowa, stworzenie ogniwa pomiędzy organami władzy państwowej i przedsiębiorstwami poligraficznymi, a także scalenie środowiska poligraficznego w kraju.

Prace konkursowe ocenia Komisja Konkursowa złożona z reprezentantów wyłonionych spośród następujących instytucji: Zakład Technologii Poligraficznych PW, Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego, Polską Izbę Książki, Izbę Wydawców Prasy, Sekcję Poligrafów SIMP, Polską Izbę Opakowań oraz Polską Izbę Druku.

Komisja konkursowa  po zapoznaniu się z pracami nadesłanymi , przyznała DRUKARNI TAKT następujące nominacje do nagrody ZŁOTEGO GRYFA  w danych kategoriach produktowych

Kategoria „Produkt wielobarwny w oprawie złożonej”
„Marillion” – TAKT Sp. z o.o.

Kategoria „Produkt informacyjno-reklamowy”

„Fisz Emade Tworzywo” – TAKT Sp. z o.o.

„Ostatnia rodzina” – TAKT Sp. z o.o.

Kategoria „Opakowanie z nadrukiem”

„Wajda” – TAKT Sp. z o.o.

– Mamy to! Udało się, 4 nominacje do ZŁOTEGO GRYFA 2017 dla naszych produkcji. Same nominacje są dla nas już ogromnym sukcesem i wyróżnieniem, z racji rangi konkursu. Kolejny raz udowadniamy, że produkcje, które wykonujemy są produktami o wysokiej jakości. W minionym roku 2016 nasze produkcje zostały również nagrodzone statuetką ZŁOTEGO GRYFA w dwóch kategoriach, a uwieńczeniem dotychczasowej pracy była otrzymana statuetka DIAMENTOWEGO GRYFA. Liczymy, że finał tegorocznej edycji  będzie równie dla nas owocny – podkreśla Joanna Stanowicka-Ozga, Marketing Manager DRUKARNI TAKT.

Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w bieżącej edycji konkursu o nagrodę ZŁOTEGO GRYFA na najlepszą jakość w poligrafii odbędzie się na Balu Polskiej Izby Druku 20 maja 2017 roku w hotelu The Westin Warsaw.

www.takt.eu

JK