Trade marketing Labo Print “odczarowuje” oddział onkologiczno-hematologiczny szpitala w Poznaniu

Labo Print “odczarowuje” oddział onkologiczno-hematologiczny szpitala w Poznaniu

23
0

Jeszcze do niedawna korytarz i wejście na III Oddział Onkologiczno-Hematologiczny Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu nie sprawiały najlepszego wrażenia. Dzięki pracownikom Labo Print wspierającym na co dzień poznańską Fundację Pomocy Dzieciom Chorym na Nowotwory, narodził się pomysł na odczarowanie tego miejsca.

Po odwiedzinach na oddziale pracownicy firmy zapragnęli, by korytarz prowadzący na oddział, nie straszył swoim wyglądem małych pacjentów nie potęgował i tak już negatywnych wrażeń. Do współpracy udało się zaprosić wyjątkowych partnerów.

– Firma Integart dostarczyła nam materiały, na których w bezpiecznej dla zdrowia maluszków technologii HP Latex, wydrukowaliśmy potrzebne grafiki. Zaś Agencja Żółta Żarówka z Poznania przygotowała projekt graficzny, który mogliśmy przenieść na ściany i inne powierzchnie szpitalnego oddziału. Nadmienić należy, że nasi partnerzy w mig podchwycili pomysł i oczywiście całość prac wykonana została pro bono, za co raz jeszcze w tym miejscu dziękujemy – mówi Jakub Szałęga, Marketing Specialist w Labo Print.

– Dwa dni pracy przy oklejaniu ścian, szyb, drzwi wejściowych i podłóg minęły błyskawicznie. Myśl, że możemy wnieść odrobinę radości do z zasady niewesołego miejsca, dodawał sił na każdym etapie pracy. Wierzymy, że efekt końcowy przez długi czas będzie cieszył oko opiekunów, personelu, a przede wszystkim małych, dzielnych pacjentów – dodaje Jakub Szałęga.

www.laboprint.eu

JK