Wydarzenia Ostatnie miejsca na Internet ASAP w Nowym Sączu!

Ostatnie miejsca na Internet ASAP w Nowym Sączu!

50
0

Internet ASAP w Nowym Sączu zbliża się wielkimi krokami! Pozostało już tylko trzy dni na rejestrację swojego udziału w 9. edycji śniadań marketingowych.

Tym razem podjęty zostanie temat: Jak się dobrze sprzedać, czyli o budowaniu marki w Internecie i nie tylko. Sądeckie śniadanie marketingowe odbędzie się już za tydzień – 24 maja, jednak rejestracji można dokonać najpóźniej do piątku 19 maja do godz. 12.00.Osoby zainteresowane udziałem w Internet ASAP mogą zarejestrować się tutaj.

Planowana tematyka spotkań:

 Prowadzenie skutecznej komunikacji na Facebooku i Instagramie – prelegent: Łukasz Wołek, prezes agencji Abanana;

 Poznaj swoich dotychczasowych i przyszłych konsumentów – prelegent: Hubert Wydrych, Head of Product Unamo Social Media;

 Jak eventy pomagają w budowaniu marki – prelegenci: Jakub Kozioł, wiceprezes PROIDEA i Andrzej Targosz, prezes Eventory.

Internet ASAP to cykl spotkań, które obejmują śniadania marketingowe oraz warsztaty. Śniadania odbywają się od 2015 roku. Organizatorem Internet ASAP jest spółka Eura7 – właściciel agencji interaktywnej Eura7 i agencji komunikacji marketingowej Abanana.  

Kolejne spotkania odbędą się 31 maja w Katowicach oraz 7 czerwca w Kielcach. Rejestracja na te wydarzenia potrwa odpowiednio do 24 oraz 31 maja.

MW