Event MIX Tropical Islands zdobywcą prestiżowego tytułu „Perfect Spa Hotel”

Tropical Islands zdobywcą prestiżowego tytułu „Perfect Spa Hotel”

22
0

Strefa Saun resortu wypoczynkowego Tropical Islands zwyciężyła w zorganizowanym przez magazyn EDEN konkursie o tytuł „Perfect SPA Hotel” na najlepsze hotele SPA za granicą.

Konkurs organizowany jest od 2015 roku. W tym roku Strefa Saun Tropical Islands zdobyła aż 1536 głosów – czytelników magazynu, gości hoteli SPA oraz ekspertów, zajmując pierwsze miejsce.

W konkursie wzięły udział następujące kraje: Hiszpania, Niemcy, Węgry i Czechy. Z samych Niemiec do tytułu „Perfect SPA Hotel” kandydowały aż 24 obiekty.

Magazyn EDEN, który ukazuje się od 2005 roku, to periodyk branżowy, promujący ideę życia w stylu wellness i rynek SPA w Polsce i na świecie. Wspiera rozwój branży w Polsce, pokazuje nowe atrakcyjne obiekty, prezentuje nowości kosmetyczne związane nie tylko z obszarem SPA. Czasopismo jest dostępne w wersji online oraz drukowanej, można je dostać nie tylko w tradycyjnych kioskach księgarniach, lecz także w wiodących hotelach SPA i daySPA, klinikach medycyny estetycznej oraz na targach branżowych.

Magazyn EDEN jest również organizatorem konkursów „Najpiękniejsze SPA” – ten tytuł przyznawany jest od 2009 roku wybranym hotelom i day SPA w Polsce. Patronem Głównym Konkursu jest Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

www Tropical Islands

AK