Trade marketing Polskie marki w globalnym O-I Design Book

Polskie marki w globalnym O-I Design Book

71
0

Produkty trzech polskich marek znalazły się w katalogu 100 globalnych projektów opakowań szklanych Owens-Illinois.

Pod koniec ubiegłego roku, O-I, największy na świecie producent opakowań szklanych, przedstawił swoim klientom oraz głównym, światowym agencjom projektowym pierwszy globalny Design Book. Wśród projektów z całego świata znalazły się też polskie produkty: Zimne Mleko Robico w klasycznej szklanej butelce, ketchup firmy Kotlin w charakterystycznym słoiku ze zwężoną szyjką oraz Porter Galicyjski z browaru Pilsweizer, sprzedawany w butelkach z czarnego, nieprzezroczystego szkła.    

– Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Staramy się, aby nasze opakowania jak najlepiej prezentowały konsumentom wartości marki. Najlepszym dowodem na to, że taki system działa,  jest przywiązanie naszych klientów. Dla wielu z nich pracujemy od ponad 20 lat. Są to zarówno wielkie globalne marki jak i lokalni producenci. Dzięki elastyczności produkcji, wyjątkowej wiedzy eksperckiej naszych projektantów oraz partnerskim podejściu, tworzymy unikalne opakowania, które oprócz tego, że są niezwykle funkcjonalne, mogą też wyznaczać trendy i być inspiracją dla innych – zauważa Magdalena Woronowicz, Dyrektor Sprzedaży w O-I Polska i Estonia.

 Przykłady przedstawione w katalogu to produkty stworzone w ciągu ostatnich kilku lat przez zespoły projektowe O-I na podstawie briefów od klientów oraz biur agencji projektowych na każdym z czterech kontynentów, na których działa firma. Te projekty to dowód na to, że trendy w branży opakowaniowej nieustannie się rozwijają i zmieniają. Są też potwierdzeniem szerokiej wiedzy eksperckiej O-I, a do tego ilustrują różne normy kulturowe, stanowiące wskazówki projektowe dla marek w różnych miejscach na świecie.

JK