Marketing MIX Sharp prezentuje nowe portfolio oraz wyniki współpracy z partnerami

Sharp prezentuje nowe portfolio oraz wyniki współpracy z partnerami

51
0

Inspire Expo 2018 trwało od 15 do 18 stycznia i odbyło się w centrum konferencyjnym International Conference Centre w Edynburgu. W wydarzeniu wzięli udział ponad 600 przedstawicieli handlowych Sharp z ponad 40 krajów. Podczas Inspire Expo 2018, międzynarodowego wydarzenia dla partnerów biznesowych, Jeff Ashida, President Sharp Europe, przedstawił rozwiązania inteligentnej technologii biurowej, które pomogą partnerom firmy zwiększyć zyski teraz i w przyszłości.

Za pomocą prezentacji oraz wystaw interaktywnych firma Sharp pokazała, jak może pomóc swoim partnerom handlowym rozwijać ich działalność, wykorzystując nowe, globalne porozumienia i partnerstwa biznesowe. Sharp zaprezentował 15 nowych urządzeń (wszystkie wejdą do sprzedaży do marca 2018 roku), w tym całkowicie odświeżoną ofertę urządzeń wielofunkcyjnych A3 do druku czarno-białego, nowe modele urządzeń A4, systemy do druku produkcyjnego oraz nowy monitor interaktywny BIG PAD. Firma podzieliła się również swoją wizją inteligentnej sali konferencyjnej, demonstrując sterowanie monitorem interaktywnym za pomocą głosu. W sali wystawowej do firmy Sharp dołączyło dziewięciu wystawców z firm partnerskich. Jednym z nich był producent dystrybutorów wody pozyskujących ją bezpośrednio z powietrza. Firma Skywell ma w planach sprzedawanie swoich produktów w Europie od 2018 roku we współpracy z Sharp.

W przemówieniu inauguracyjnym Jeff Ashida opowiedział, że firma Sharp aktywnie inwestuje w nowe sektory technologii, w których może uplasować się na pozycji światowego lidera. Dzięki działalności związanej z badaniami i rozwojem, na przykład z platformą AIoT (połączeniem sztucznej inteligencji i koncepcji „Internet of Things”) oraz jakością 8K, Sharp opracowuje połączone technologie wspierające nowe sposoby życia i pracy.

– Od naszego ostatniego, flagowego wydarzenia dla partnerów minęły ważne dwa lata – powiedział Jeff Ashida, President Sharp Electronics Europe. – Przez ten czas porozumienie z firmą Foxconn pozwoliło nam odmienić naszą działalność, czego wyraźnie dowodzą wprowadzone dziś na rynek nowe produkty. Jednak w Inspire Expo nie chodzi tylko o przemianę, ale również o sposób, w jaki wspieramy naszych partnerów.

– Z dumą prezentujemy środowisko usług zbudowane wokół urządzenia wielofunkcyjnego oraz jedyne w swoim rodzaju połączenie rozwiązań do zarządzania dokumentami i wyświetlania treści firmy Sharp. Dajemy możliwość zysku poza sektorem druku dzięki szerszej ofercie, obejmującej monitory wielkoformatowe, narzędzia wspierające wideokonferencje i współpracę, a także usługi w chmurze i usługi IT. Zapewniamy partnerom wszystkie produkty potrzebne im do stworzenia nowych, atrakcyjnych pakietów dla klientów oraz do znalezienia nowych źródeł dochodu.

Produkty Sharp podczas Inspire Expo: nowe rozwiązania dla całego biura

Sharp zabierał swoich gości w podróż przez główne potrzeby biznesowe tradycyjnego klienta, pokazując, jak nowej generacji nagradzane urządzenia Sharp oraz rozwiązania, aplikacje i usługi Optimised Software pomagają sprzedawcom zróżnicować ofertę rynkową. Na przykład rozwiązanie Sharp Accounts Payable pozwala zautomatyzować ręczne przetwarzanie faktur, dzięki czemu proces staje się szybszy i dokładniejszy.

Nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych A3 do druku czarno-białego oferuje wyższy komfort użytkowania

Sharp wzbogaca ofertę urządzeń do druku czarno-białego dziesięcioma nowymi modelami A3 o prędkości drukowania 30-60 stron na minutę, opracowanymi w oparciu o efektywną serię MX urządzeń A3 do druku kolorowego. Odświeżona oferta zapewnia użytkownikom i pracownikom IT takie same wrażenia, niezależnie od tego, czy korzystają z urządzenia A3 do druku kolorowego, czy czarno-białego. Nowe modele posiadają wiele intuicyjnych funkcji pozwalających oszczędzić czas, takich jak spersonalizowany, dotykowy interfejs, czujnik ruchu wykrywający zbliżających się użytkowników (tylko w modelach Advanced) czy standardowo zintegrowane rozwiązanie druku podążającego.

Modele do druku czarno-białego serii Essential (MX-M3050, MX-M3550, MX-M4050, MX-M5050 i MX-M6050) spełniają wszystkie codzienne wymagania biura i oferują możliwość rozbudowania. Modele serii Advanced (MX-M3070, MX-M3570, MX-M4070, MX-M5070 i MX-M6070) posiadają szeroki wachlarz funkcji obróbki końcowej oraz dodatkowe narzędzia, takie jak Office Direct Print czy łączność z chmurą.

Nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych A4 do druku czarno-białego z zaawansowaną funkcjonalnością A3

Firma Sharp wprowadziła na rynek zupełnie nową serię czarno-białych urządzeń wielofunkcyjnych A4, która jest efektem współpracy z przedsiębiorstwem Foxconn. Nowe urządzenia MX-B355W i MX-B455W Advanced, dostępne od marca 2018, oferują prędkość drukowania 35 i 45 stron na minutę oraz takie same wydajne funkcje obsługi przepływów zadań i łatwość użytkowania co modele A3. Oprócz spełniania wszystkich wymagań w zakresie drukowania, skanowania i kopiowania czarno-białe urządzenia A4 mogą być łatwo zintegrowane z istniejącymi aplikacjami sieciowymi oraz publicznymi usługami w chmurze. Dlatego w dowolnym miejscu i czasie można bezpiecznie udostępniać informacje i zyskiwać do nich dostęp. Dla jeszcze większej niezawodności modele wyposażone są w wielopoziomowe zabezpieczenia Sharp.

Unowocześnione systemy do druku produkcyjnego zapewniające wyższą wydajność

Nowe systemy do druku kolorowego MX-7090N i MX-8090N powiększające linię urządzeń do druku produkcyjnego, zapewniają lokalnym środowiskom wydruku wyższą wydajność i lepsze wrażenia użytkowników. Nowe modele kopiują i skanują z prędkością nawet 80 stron na minutę oraz posiadają taki sam łatwy w użytkowaniu interfejs dotykowy co urządzenia biurowe Sharp A3 i A4. Bogata gama funkcji podawania i obróbki końcowej modeli MX-7090N i MX-8090N zapewnia elastyczność tworzenia materiałów doskonałej jakości dopasowanych do wymagań poszczególnych zadań.

By zaoszczędzić więcej czasu i zoptymalizować zużycie zasobów, koordynatorzy wydruku zyskują również większą kontrolę nad zadaniami i pełny dostęp do Fiery Command WorkStation® prosto z panelu sterowania urządzenia wielofunkcyjnego. Eliminuje to potrzebę korzystania z dodatkowych stacji roboczych.

Niepowtarzalne połączenie narzędzi wydruku i wyświetlania informacji

Firma Sharp zaprezentowała szereg sal konferencyjnych wyposażonych w interaktywne monitory Sharp BIG PAD, które pomagają wymieniać się pomysłami i wspierają kreatywniejszą, wydajniejszą współpracę. Wśród monitorów znalazł się najnowszy BIG PAD Sharp – pierwszy model dotykowy 4K. BIG PAD 4K uzupełnia ofertę monitorów Sharp sprzyjających udostępnianiu informacji podczas spotkań: od podstawowych narzędzi do zaawansowanych urządzeń dotykowych.

W strefie prezentacji przyszłościowych rozwiązań, Sharp zademonstrował również monitor 8K oraz profesjonalną kamerę cyfrową, łączącą funkcje nagrywania, odtwarzania oraz wyjścia liniowego. Te urządzenia będą stanowiły podstawę prac rozwojowo-badawczych Sharp w środowisku 8K.

www.sharp.pl

KL