Trade marketing Tropical Garden – egzotyczna prezentacja nowej kolekcji Kazar

Tropical Garden – egzotyczna prezentacja nowej kolekcji Kazar

0

Tropikalne wzory, nasycone słońcem kolory i wyjątkowy design – Kazar, w swojej najnowszej kolekcji na sezon wiosna/lato 2018, zaprasza w egotyczną podróż. 27 marca w C.H. Arkadia obyła się prezentacja modeli butów, torebek i akcesoriów, którym towarzyszą trzy motywy przewodnie: wężowa skóra w tropikalnych odcieniach, haftowana papuga oraz egzotyczna roślinność, ptaki i motyle.

Salon marki zmienił się w tętniącą życiem tropikalną dżunglę, a wyjątkowa instalacja pozostanie w warszawskim salonie aż do 7 kwietnia. Sezon wiosenno-letni według marki Kazar ma być niezwykle słoneczny i kolorowy!

Nowa kolekcja marki Kazar to wyjątkowa kompozycja barwnych inspiracji, które zachwycają swoją energią, nasyceniem barw i odważnym designem. Tropikalne propozycje, dzięki zróżnicowaniu motywów, znajdą swoich fanów zarówno wśród fanów klasyki, jak i zwolenników odrobiny szaleństwa. Wśród obecnych na wydarzeniu gości pojawili się redaktorzy i styliści najważniejszych magazynów i portali o modzie oraz gwiazdy – m.in. Gabi Drzewiecka, Piotr Czaykowski, Ola Ciupa, Rafał Jonkisz, Michał Dudziński czy bloger Michał Będźmirowski, znany jako Modny Tata, oraz związana z marką blogerka Thirty fashion.

 

MW