Trade marketing Grupa Empik z dwoma prestiżowymi nagrodami SCF 2018 Retailers’ Awards!

Grupa Empik z dwoma prestiżowymi nagrodami SCF 2018 Retailers’ Awards!

0

Po raz drugi z rzędu tytuł Omnichannel Retailer of The Year dla Grupy Empik i statuetka The Best Manager of the Year dla Prezes Ewy Szmidt-Belcarz. Grupa Empik okazała się prawdziwym triumfatorem tegorocznych SCF Retailers’ Awards, potwierdzając tym samym pozycję w ścisłej czołówce w regionie CEE.

Prestiżowe SCF Retailers’ Awards, którymi nagradzane są najlepsze w Polsce sieci handlowe oraz osoby, które tworzą nową rzeczywistość retailu w kraju, przyznano w tym roku po raz piąty. Jury złożone z najbardziej wpływowych i cenionych autorytetów w branży retail, uhonorowało Grupę Empik w kategorii Omnichannel. To druga nagroda z rzędu w tej kategorii dla Empiku, który od kilku lat stawia na omnichannelowy model rozwoju, łączący najszerszy zasięg sieci fizycznej (250 salonów w całej Polsce), jedną z trzech największych w Polsce platform e-commerce z najnowocześniejszymi technologiami w ramach digital i mobile.

– Wyróżnienie w tegorocznej edycji SCF Retailers’ Awards potwierdza, że w zakresie wielokanałowej sprzedaży, jak i omnichannel marketingu Empik umacnia swoją pozycję w ścisłej czołówce w CEE – mówi Ewa Szmidt-Belcarz. Prezes Grupy Empik, odbierając statuetkę również w kategorii The Best Manager of the Year, podkreśliła, że stoi za nią 70 lat doświadczeń wspaniałej organizacji, niesamowitej marki i trzy tysiące zaangażowanych w nią osób. – Ta nagroda jest zdecydowanie także dla nich – dodała prezes Grupy Empik.

 

Podczas uroczystości, która stanowiła przypieczętowanie wiosennej edycji Shopping Center Forum, laury wręczono w dziewięciu kategoriach: New Retail Concept/Retail Store Design, Pop-up Store, Omnichannel, Fashion Newcomer, F&B Newcomer, Other Newcomer oraz Retail Expansion, F&B Expansion i Retailer of the Year.

JK