Trade marketing Galeria Kalisz z Golden Rose

Galeria Kalisz z Golden Rose

0

17 kwietnia na mapie Kalisza pojawił się nowy, stacjonarny punkt Golden Rose umiejscowiony w Galerii Kalisz. Nowo otwarte stoisko jest drugim punktem franczyzowym w okolicy i świadczy o postępującej ekspansji marki. Nieustanna rozbudowa sieci dystrybucji wpływa na rosnącą popularność firmy wśród entuzjastek kosmetycznego świata.

Na stoisku sygnowanym logo Golden Rose można nabyć kolorowe kosmetyki do makijażu i paznokci w bardzo atrakcyjnych cenach promocyjnych.

Marka nie tylko stawia na coraz lepszą dostępność produktów, ale również na bogaty, spełniający wymagania nowoczesnych kobiet asortyment. Kilka razy w roku premierę mają nowe, modne linie kosmetyków, które szybko zdobywają serca zarówno profesjonalistów, jak i amatorek makijażu. Nic więc dziwnego, że inwestowanie w punkty franczyzowe Golden Rose, przez osoby przedsiębiorcze, staje się coraz bardziej popularne. Atrakcyjny asortyment, niskie ceny produktów i rekomendacje znanych influencerek urodowych tworzą wokół marki przyjazne środowisko, idealne do rozwoju biznesu.

JK