Trade marketing Fototapety w czterech krokach od Redro

Fototapety w czterech krokach od Redro

0

Firma Redro, prowadząca sklep internetowy z akcesoriami do dekoracji wnętrz, przygotowała infografikę, ukazującą proces produkcji fototapet, by przybliżyć klientom to, co dzieje się od momentu złożenia przez nich zamówienia do momentu, gdy pod ich drzwiami pojawi się kurier z przesyłką.

Znawcy zmieniających się jak w kalejdoskopie trendów, dbają o to, by w ofercie sklepu znajdowały się jak najciekawsze wzory, z kolei specjaliści od technologii druku lateksowego i wykwalifikowani graficy tworzący wizualizacje, troszczą się, by proces wysyłki odbył się błyskawicznie, a klient otrzymał dokładnie to, czego potrzebuje. Wśród dostępnych kategorii wzorów, jakie oferuje Redro, znajdziemy panoramy słynnych miast, malownicze widoki, geometryczne kompozycje, trójwymiarowe przedstawienia powiększające optycznie metraż i wiele, wiele innych. Istnieje także możliwość zamówienia fototapety z własnego zdjęcia. Odporne na wodę i szkodliwe czynniki zewnętrzne materiały, z których produkowane są fototapety, sprawiają, że można je umieścić nie tylko w salonie czy sypialni, ale także w kuchni, łazience oraz w miejscach użyteczności publicznej. Ceny fototapet zaczynają się już od 45 złotych, co sprawia, że jest to dekoracja przyjazna dla każdego portfela. Co musimy zrobić, by cieszyć się odmienionym wystrojem? Sprawdźcie cztery, proste kroki.

Krok 1.

Po wejściu na stronę Redro.pl, spośród tysiąca dostępnych fototapet, klient wybiera interesujące go zdjęcie lub grafikę. Następnie decyduje się na rodzaj materiału, wprowadza  wymiary i kadruje wzór według potrzeb. Na tym etapie klient może także skorzystać z jednego z trzech efektów, który zostanie nałożony na przedstawienie (sepia, czarno-biała kolorystyka lub lustrzane odbicie), a także dobrać klej. Po wyborze sposobu płatności i dostawy, zamówienie zostaje przekazane do obróbki graficznej.

Krok 2.

Gdy grafik otrzymuje zlecenie, wykupuje licencję na wybrane zdjęcie. Następnie nadaje mu właściwe wymiary i kadruje tak, jak zrobił to klient w poprzednim etapie. Jeżeli po powiększeniu przedstawienia, grafik zauważy coś niewłaściwego, informuje o tym klienta w celu zatwierdzenia lub wymiany motywu. W tym momencie można także poprosić grafika o dowolną zmianę kolorów na zdjęciu. Gdy wszystko zostanie ustalone, zamówienie trafia błyskawicznie do druku.

Krok 3.

Operator drukarki przesyła otrzymany plik do plotera drukującego i dobiera odpowiedni materiał, wybrany przez klienta w pierwszym kroku. Jeżeli jest to koniecznie, dzieli plik na kilka mniejszych brytów. Następnie ustawia parametry maszyny dla dobrego utrwalenia nadruku, po czym rozpoczyna druk w bezpiecznej dla zdrowia i ekologicznej technologii HP LATEX.

Krok 4.

Teraz fototapeta przekazywana jest do dokładnego docięcia i dopasowania brytów. Jeżeli klient zaznaczył wcześniej opcję laminowania, w tym miejscu odbywa się nakładanie warstwy ochronnej. Gotowy produkt jest ostrożnie zwijany w rulon oraz pakowany do specjalnej, kartonowej tuby wraz z instrukcją montażu i klejem (jeśli był zamówiony). Na tubę naklejany jest list przewozowy i tak przygotowany produkt przekazywany jest kurierowi, który dostarczy go pod wskazany adres.

Bez wychodzenia z domu, bez stania w kolejkach i bez niepotrzebnego tracenia czasu, możemy przeprowadzić spektakularną metamorfozę wnętrza, wykonując zaledwie cztery kroki. Od efektownego wystroju dzieli nas zaledwie parę kliknięć myszką.

Więcej szczegółów na: https://redro.pl/

JK