Trade marketing Nowy Kubuś Waterrr Sport z Kamilem Grosickim!

Nowy Kubuś Waterrr Sport z Kamilem Grosickim!

0

Kubuś zachęca najmłodszych do ruchu i uprawiania sportów. A podczas aktywności dzieci najchętniej sięgają po ulubione produkty Kubusia. Odpowiadając na oczekiwania najmłodszych, którzy poszukują produktów funkcjonalnych na miarę swoich potrzeb, Kubuś wprowadził do sprzedaży wody smakowe Waterrr Sport. Tego lata czekają nas wyjątkowe piłkarskie emocje, więc unikalne produkty wracają – z wizerunkiem idola małych piłkarzy, Kamila Grosickiego!

Kubuś znalazł odpowiedź na potrzeby i oczekiwania małych fanów sportu. Podczas gdy dla najmłodszych ważny jest smak, wygląd i indywidualny charakter produktów, po które sięgają, Kubuś oferuje im jedyne w swoim rodzaju  funkcjonalne wody smakowe. Waterrr Sport jest pyszny, wzbogacony witaminami, a w dodatku reprezentuje sportową pasję. Na produktach znajduje się wizerunek Kamila Grosickiego, który w ramach akcji Rusz się z Kubusiem zachęca dzieci do uprawiania sportu.  

Fani sportu mogą teraz cieszyć się nie tylko smakiem i orzeźwieniem w sportowym wydaniu, ale także wyjątkową wygodą! Dzięki korkowi niekapkowi i poręcznej butelce, ulubioną wodę można zabrać wszędzie ze sobą – na podwórko, na boisko i na wycieczkę.

Funkcjonalna woda smakowa Kubuś Waterrr Sport dostępna jest w trzech wariantach – Citrus Mix, Jagoda i Malina-Granat. Każdy smak wzbogacono cennymi witaminami między innymi B6 i B12, które stanowią ważny element dobrze zbilansowanej diety i pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Dystrybutor: MWS

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: butelka PET, 0,5 l

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: zgrzewka 12 szt.

JK