Marketing MIX UNIQUE ONE dla firmy FORTUNA

UNIQUE ONE dla firmy FORTUNA

0

Agencja UNIQUE ONE odpowiada za przygotowanie loterii dla zakładów bukmacherskich FORTUNA (FORTUNA zakłady online Sp. z o.o.), największej i najdłużej działającej na polskim rynku firmy z branży bukmacherskiej na podstawie decyzji Ministerstwa Finansów.

Loteria przebiega pod hasłem „FORTUNA na Mistrzostwa!”, aprzyjmowanie zgłoszeń rozpoczęło się 14.05.2018 i potrwa do 15.07.2018.  Aby wziąć udział w loterii należy odwiedzić punkt FORTUNY i wnieść dowolny zakład wzajemny o wartości minimum 5 złotych, a następnie zarejestrować kod z kuponu na stronie na stronie www.mistrzowskafortuna.pl. Kupujący za zakłady powyżej 5 złotych otrzyma większą liczbę losów. Dodatkowymi losami nagradzane są osoby, które regularne odwiedzają punkty sprzedaży i zawierają zakłady wzajemne.

Firma FORTUNA przeznaczyła nagrody pieniężne w loterii – tygodniowe i miesięczne. Co tydzień wygrać można 1 000 złotych (15 nagród tygodniowo), a raz w miesiącu 100 000 złotych. Regulamin loterii dostępny jest w punkcie sprzedaży zakładów FORTUNA, na stronie www.mistrzowskafortuna.pl oraz w siedzibie agencji UNIQUE ONE. Loteria skierowana jest do osób, które ukończyły 18 lat. Należy zachować wszystkie zgłoszone w loterii kupony.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za opracowanie konceptu loterii, jej obsługę i organizację(weryfikacja zgłoszeń), a także za kreację i oprogramowanie strony www promocji. Loterię wspierają komunikacja w punktach sprzedaży (materiały POS: plakaty, bilonownica oraz ulotki) oraz strona www akcji www.mistrzowskafortuna.pl.

JK