Marketing MIX Medal Europejski 2018 dla Ecolight

Medal Europejski 2018 dla Ecolight

0

Business Centre Club ogłosił laureatów Medali Europejskich. Po raz trzeci tą nagrodą została wyróżniona firma Cityboard Media. Tym razem za sieć nośników digitalowych Ecolight.

– Cieszę się, że Medal Europejski trafił w nasze ręce. To cenna nagroda, bo przyznawana przez jedną z najważniejszych organizacji biznesowych w Polsce. Nasza sieć nośników Ecolight to ważny element oferty, który cieszy się coraz większym zaufaniem wśród klientówmówi Michał Stan, Prezes Zarządu Cityboard Media.

Ecolight to sieć ekranów LED w Warszawie, które służą reklamie zewnętrznej. Ekrany zlokalizowane są miejscach o wysokim natężeniu ruchu, tak aby generowały jak największą widownie. Można na nich wyświetlać statyczną ekspozycję, która zmieniana w sekwencjach 10-sekundowych.

– Nasz system gwarantuje, że każdy może zaplanować swoją kampanię kiedy tylko chce, przez 7 dni w tygodniu i 24h/dobę. Wystarczy smartfon i w kilka minut można uruchomić ekspozycję na Ecolight – mówi Stan.

Medal Europejski to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które ma promować polskie firmy na rynku europejskim. Komisja weryfikacyjna zwraca uwagę na dynamikę firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Jest to też rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej, czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Nominowany produkt lub usługa muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, czy patenty. Pomysłodawcą nagrody byli w 2000 roku Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. W 2018 roku BCC te nagrody przyznał po raz 29.

Uroczystość wręczenia odbyła się 20 czerwca Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

Więcej na www.cityboard.pl

JK