Trade marketing V jubileuszowa edycja KRAM GOLF CUP – gramy dla Lenki i Martyny

V jubileuszowa edycja KRAM GOLF CUP – gramy dla Lenki i Martyny

0

14 lipca na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku odbędzie się piąta, jubileuszowa edycja turnieju charytatywnego KRAM GOLF CUP. Organizatorem turnieju jest firma Kram SA, jeden z czołowych producentów opakowań papierowych i folii dla branży spożywczej. Tym razem cały dochód z eventu zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu Lenki i Martyny.

 Piętnastoletnia Martyna choruje na rozszczep kręgosłupa, porusza się tylko na wózku inwalidzkim. Jest wesołą i pogodną dziewczyną. Mimo swej choroby bierze czynny udział w życiu szkoły i w zawodach sportowych (np. jazda na przystawce rowerowej podczas Biegów Filipidesa).

Po operacji, do której jest obecnie przygotowywana, potrzebna będzie kosztowna rehabilitacja. Pieniądze zebrane podczas Turnieju KRAM GOLF CUP przeznaczone zostaną na opłacenie turnusu rehabilitacyjnego (5200 zł) i dostosowanie łazienki do potrzeb Martyny (szacunkowy koszt 10 000 zł), aby mogła korzystać z niej bez pomocy rodziców.

Czteroletnia Lenka urodziła się z wieloma schorzeniami, m.in. z wadą ośrodkowego układu nerwowego, wadą serca, wiotkością uogólnioną, oczopląsem a także powiększonym obwodem głowy. Podczas ubiegłorocznego Turnieju udało się zebrać dla Lenki kwotę 12 000 zł, która pokryła koszt rehabilitacji przez okres 10 miesięcy. Dzięki niej dziewczynka lepiej siedzi, porusza się i chwyta, lecz wciąż potrzebuje pomocy. Zebrane podczas tegorocznego Turnieju KRAM GOLF CUP środki przeznaczone zostaną na dalszą rehabilitację. Roczny koszt rehabilitacji to 15 000 zł.

 [galeria=”1″]

Turniejowi towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje dla gości m.in.: Akademia Golfa, gry i animacje dla najmłodszych.

Szczegóły dotyczące imprezy dostępne na stronie www.kramgolfcup.pl.

OOH magazine jest patronem medialnym Turnieju.

JK