Trade marketing Polski producent materiałów POS wyróżniony w międzynarodowych konkursach

Polski producent materiałów POS wyróżniony w międzynarodowych konkursach

0

ATS Display, producent materiałów POS, standów, ekspozytorów i displayów reklamowych odniósł kolejne sukcesy w międzynarodowych konkursach branżowych. Firma ma na swoim koncie już łącznie ponad 85 nagród.

W POPAI France, jednym z największych w Europie konkursów branży materiałów wspierających sprzedaż, firma mająca swoją siedzibę w podwarszawskiej Wiązownie zdobyła aż 3 nagrody.

Sukces jest tym bardziej warty odnotowania, że we francuskim konkursie zgłoszonych zostało ponad 300 produktów firm wywodzących się z kilkunastu krajów.

Największym osiągnięciem ATS Display okazało się pierwsze miejsce Hennessy Stand WOW w kategorii „Beverage – Floor stocker display”.

Brązowa statuetka w kategorii „Product Line, Campaign” przypadła linii produktowej N-line przeznaczonej do kanału HoReCa.

Trzecie miejsce w kategorii „Events” zdobyła interaktywna ekspozycja POS – Santa’s Toy Factory.

Santa’s Toy Factory została też wyróżniona we włoskim konkursie organizowanym przez Retail Institute Italy, gdzie zdobyła nagrodę główną w kategorii POP materials with digital. Dla firmy ATS Display projektującej i produkującej  standy reklamowe to trzecia z rzędu nagroda główna we włoskim konkursie. Żadna inna zagraniczna firma nie może się pochwalić takim osiągnięciem.

MW