Marketing MIX Znamy wyniki konkursu podwórko talentów NIVEA!

Znamy wyniki konkursu podwórko talentów NIVEA!

0

500 zgłoszeń, niemal 320 tysięcy głosujących i ponad 2 000 000 oddanych głosów to statystyki drugiej edycji akcji Podwórko Talentów NIVEA. Zakończyło się właśnie głosowanie, w którym  internauci wybrali 15 zwycięskich lokalizacji. Dołączą one do wyłonionych wcześniej w wyniku obrad jury 5 pierwszych zwycięzców.

Miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców:

 1. Racławice
 2. Marcinkowice
 3. Wolsztyn
 4. Łochów
 5. Rudnik

Miejscowości od 20 do 60 tysięcy mieszkańców:

 1. Oława (ul. Bursztynowa)
 2. Oława (ul. Lipowa)
 3. Sanok
 4. Marki
 5. Oleśnica

Miejscowości powyżej 60 tysięcy mieszkańców:

 1. Elbląg
 2. Olsztyn
 3. Białystok
 4. Chorzów
 5. Głogów

Walka była zacięta, a głosy spływały do ostatniej minuty. To właśnie w tych miejscowościach wybudowane zostaną Podwórka Talentów NIVEA – nowoczesne, edukacyjne place zabaw.

 

Wcześniej jury konkursu wybrało 5 zwycięzców spośród lokalizacji, które do zgłoszenia dołączyły film lub prezentację pokazującą talenty dzieci, dla których powstać ma Podwórko Talentów NIVEA. Te lokalizacje to: Drozdy (Gmina Tarczyn), dzielnica Stare Miasto we Wrocławiu, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Śremie, Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego w Warszawie, Szkoła Podstawowa nr 23 im. gen. Józefa Bema w Poznaniu.

Tegoroczna edycja konkursu pokazuje jak ogromne jest zaangażowanie dorosłych w zapewnienie dzieciom wspaniałego dzieciństwa. To w końcu od dzieci zależy nasza przyszłość, a dzięki zabawie na Podwórku Talentów NIVEA mogą wcześnie odkryć to, w czym są dobre i w dorosłym życiu czerpać satysfakcję ze swojej pracy.

– Serdecznie gratuluję wszystkim tegorocznym zwycięzcom! Gratulacje i podziękowania należą się także wszystkim uczestnikom i głosującym. To oni tworzą ten konkurs. Cieszę się, że zaangażowanie w tego typu akcje jest tak duże. Pokazuje to, że tego typu inicjatywy są potrzebne. Daje nam to ogromną satysfakcję, powód do dumy i motywację do dalszych działań! – mówi Katarzyna Singh, CSR Manager NIVEA.

Zabawa zacznie się już niedługo!

Już niedługo rozpocznie się budowa pierwszych Podwórek Talentów NIVEA. Dzieci będą mogły bawić się przy pomocy takich urządzeń jak huśtawka bocianie gniazdo, kubik wspinaczkowy, czy planetarium jeszcze w tym roku.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz lista zwycięskich lokalizacji dostępne są TUTAJ.

MW