Marketing MIX Kino na Obcasach w nowej odsłonie

Kino na Obcasach w nowej odsłonie

79
0

Sieć kin Multikino ruszyła z nową odsłoną graficzną Kina na Obcasach, za której realizację odpowiadała agencja 2b design.

Co miesiąc Multikino odwiedzają tysiące kobiet zainteresowanych dobrym filmem, najnowszymi trendami lub po prostu ciekawym spędzaniem wolnego czasu. Kino na obcasach zapewnia swoim gościom wiele atrakcji. Poza dobrym filmem Panie mogą wziąd udział w ciekawych konkursach, warsztatach, obejrzed przedstawienia artystyczne, wysłuchad prezentacji nowości kosmetycznych itp. Ten artyzm i różnorodnośd to główne element na którym oparliśmy nowy Key Visual Kina na Obcasach.

Stworzona oprawa wizualna to połączenie stylu pin-up, charakterystycznego dla filmów z poprzedniej epoki oraz lekkości i minimalizmu cechujących nowoczesne kreacje. Głównym elementem KV jest kobieta. Pewna siebie, radosna i nieco tajemnicza. Kobieta, która wie, że to wieczór tylko dla niej.
Połączenie czerni oraz różu sprawia, że grafika jest lekka, kobieca, a zarazem pełna energii. Przykuwa uwagę i zapada w pamięć.

Nowa odsłona Kina Na Obcasach pojawiła się już w wybranych kinach sieci Multikino, gdzie odbywa się wydarzenie oraz na stronach internetowych sieci.

MW