Logo

Trade marketing

Ricoh Partnerem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi  

Ricoh Polska ponownie znalazło się w gronie Partnerów Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Podczas wydarzenia firma dostarczy i zadba o infrastrukturę druku, na urządzeniach Ricoh drukowana jest m.in. festiwalowa gazeta Głos Dwubrzeża. W trakcie tegorocznej edycji Ricoh będzie również promowało aparaty sferyczne z serii Theta. W strefie Ricoh będzie można wypróbować działanie tego aparatu i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w technologii 360°.

 – Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi to bardzo ważne wydarzenie na kulturalnej mapie Polski. Cieszymy się, że od kilku lat możemy być jego częścią. Uczestnictwo w Dwóch Brzegach to dla nas ogromna szansa na przedstawienie innowacyjnych rozwiązań z dziedziny fotografii. W tym roku postanowiliśmy zaprezentować festiwalowej publiczności możliwości fotografii sferycznej – powiedział Paweł Barski, Marketing Director w Ricoh Polska.

Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

12. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi rozpoczęła się 28 lipca i potrwa do 5 sierpnia. Obok projekcji filmowych organizatorzy przygotowali bogaty program koncertów, spektakli i wydarzeń towarzyszących.

www.ricoh.pl

JK