Marketing MIX NEC MultiSync® P754Q – nowy, zaawansowany wielkoformatowy monitor z ekranem 75”

NEC MultiSync® P754Q – nowy, zaawansowany wielkoformatowy monitor z ekranem 75”

0

NEC Display Solutions wprowadza na rynek 75-calowy monitor P754Q z rozdzielczością UHD z zaawansowanej  serii NEC MultiSync® P, zaprojektowanej do pracy ciągłej w najbardziej wymagających środowiskach. Monitor dedykowany jest m.in. dosystemów DOOH, pomieszczeń kontrolnych, centrów transportowych, handlu i wielu innych zastosowań.

Modułowy, skalowalny monitor NEC MultiSync® P754Q zapewnia doskonałą czytelność w jasnym otoczeniu, wysoką jasność 650cd/m2 i antyrefleksyjną powłokę ekranu. Ekran o przekątnej 75 cali gwarantuje najwyższą jakość obrazu bez widocznych pojedynczych pikseli i jest idealny dla wielu zastosowań w różnych branżach, poczynając od Digital Signage, poprzez informację pasażerską na lotniskach i dworcach, aż po sektor handlowy. Ponadto jego wierne odwzorowanie barw sprawia, że doskonale sprawdzi się w mediach i postprodukcji, a olbrzymia powierzchnia wyświetlania, niezawodna praca w trybie 24/7 i bezobsługowe działanie czynią go wyjątkowo użytecznym w pomieszczeniach kontrolnych.

Podobnie jak pozostałe modele z serii P, również P754Q wyróżnia się doskonałym obrazem, z zaawansowanymi ustawieniami wszystkich istotnych parametrów wizualnych za pomocą silnika Spectraview – włącznie z jasnością, kolorem, krzywą gamma i jednorodnością – co pozwala uzyskać szczegółowe, naturalne i skutecznie przyciągające uwagę obrazy.

P754Q dysponuje także platformą Open Modular intelligence (OMi), która umożliwia bezproblemowe przełączanie się pomiędzy źródłem sygnału a ekranem, ułatwiając tworzenie efektywnych, przyszłościowych i dopasowanych do konkretnych potrzeb systemów Digital Signage. OMi pozwala użytkownikom na przesyłanie obrazu na ekran i zwiększenie możliwości monitora w ciągu kilku sekund poprzez integrację z jednym z modułów komputerowych NEC OPS Slot-in PC, modułów Raspberry Pi lub interfejsów sygnałowych do przesyłania treści i do obliczeń.

– Rozmiar i jakość obrazu są oczywiście głównymi czynnikami, jeżeli chodzi o systemy  DOOH, ale wielu operatorów poszukuje również niezawodności i łatwości użytkowania – powiedział Richard Wilks, Aviation Business Development Manager w NEC Display Solutions Europe.

– Centra transportowe, takie jak lotniska czy dworce kolejowe, działają przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, a monitory często są zainstalowane w trudno dostępnych miejscach. Koszty związane z wymianą uszkodzonego monitora są więc bardzo wysokie. Nie tylko pasażerowie doświadczają związanych z tym niewygód, ale także lotniska tracą cenne przychody z powodu braku powierzchni reklamowej oraz strat związanych z reputacją marki. W modelu P754Q połączyliśmy naszą wiedzę i fachowość, aby stworzyć monitor, który jest ultraniezawodny, ekonomiczny w działaniu i łatwy w obsłudze. Dzięki technologii zdalnego zarządzania NEC, użytkownicy oszczędzają czas i pieniądze dzięki możliwości zarządzania swoimi urządzeniami z centralnej lokalizacji za pomocą oprogramowania NaViSet Administrator 2. Nasza koncepcja OMi sprawia, że mogą oni polegać na możliwościach odtwarzacza mediów, płynnie zintegrowanego z monitorem, co pozwala na natychmiastowe zwiększenie wydajności w przyszłości, jeżeli okaże się to konieczne – podsumował Richard Wilks.

 

Użytkownicy, którzy chcą wyświetlać treści na zewnątrz budynków i w przestrzeniach półotwartych, mogą wybrać dla monitora P754Q obudowę o stopniu zabezpieczenia IP56. Mocne i odporne obudowy, dostępne jako wolnostojące totemy lub montowane na ścianie, chronią monitor przed wodą, pyłem, kradzieżą i wandalizmem. To uniwersalne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o wielu zastosowaniach i warunkach środowiskowych gwarantuje, że inwestycja w P754Q jest bezpieczna.

Więcej informacji na temat nowego monitora wielkoformatowego NEC MultiSync® z serii P można uzyskac na dedykowanej stronie NEC Display Solutions: ZOBACZ TUTAJ.

 JK