Event MIX 20% rabatu dla nowych klientów! Star Event otwiera oddział w Krakowie

20% rabatu dla nowych klientów! Star Event otwiera oddział w Krakowie

0
20% rabatu dla nowych klientów! Star Event otwiera oddział w Krakowie
Tworzą nastrojowe, ekscytujące aranżacje eventowe, dbając przy tym o każdy detal oraz życzenie klienta. Swoją pracą oraz zaangażowaniem uświetnili już wiele imprez i wydarzeń. To jednak nie koniec. Star Event nie zwalnia tempa, otwierając kolejny oddział firmy. Tym razem w Krakowie.

Z okazji otwarcia nowej lokalizacji Star Event proponuje przez kolejny miesiąc 20% rabatu dla nowych klientów z Krakowa i okolic. To nie lada okazja do urządzenia stref kibica podczas startującej wkrótce Ligi Narodów, imprez integracyjnych, spotkań biznesowych czy zaprojektowania stanowiska na targi branżowe, których jesienią jest co niemiara.

Star Event w małopolskim

Wypożyczalnia mebli eventowych i plenerowych stref VIP prężnie się rozwija. W konsekwencji Star Event niebawem otworzy swój drugi oddział w stolicy Małopolski. Dlaczego wybrali Kraków, co mają do zaoferowania i do kogo kierują swoje usługi?

– Rozszerzamy swoją działalność o Kraków, aby mieszkańcy południa Polski mieli lepszy dostęp do naszych mebli. Oznacza to nie tylko sprawniejszą współpracę, ale również niższe ceny transportu w tym regionie.– mówi Marcin Pape, jeden z założycieli firmy Star Event. Tym samym zapowiada, że dzięki temu meble z ich oferty będą na wypożyczane taniej, szybciej i częściej.

Jak dodaje Mariusz Stawczyk, drugi z założycieli Star Event, firma będzie dostarczać innowacyjne rozwiązania, skrojone na miarę potrzeb i wymagań Klientów. – Stworzymy taką aranżację podczas wydarzenia, która zapewni maksimum komfortu zarówno dla gości, jak i organizatorów eventu.

Star Event to firma z doświadczeniem, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta. Nieustannie rozszerzają swoją ofertę i stwarzają nowe rozwiązania, przykuwające uwagę.