Event MIX Nowy dyrektor sprzedaży w Hotelu Arłamów**** w Bieszczadach

Nowy dyrektor sprzedaży w Hotelu Arłamów**** w Bieszczadach

0

Dorota Nidzgorska-Mazonik została nowym dyrektorem regionalnym sprzedaży w czterogwiazdkowym Hotelu Arłamów w Bieszczadach.

Dotychczas, przez ponad trzy lata, pracowała na podobnym stanowisku w hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem, gdzie była między innymi odpowiedzialna za tworzenie budżetu sprzedaży dla branży MICE, utrzymywanie kontaktów z klientami korporacyjnymi i tworzenie umów handlowych.

Wcześniej była zatrudniona jako dyrektor sprzedaży i marketingu w Pałacu Żelechów Spa & Wellness oraz w Warszawiance Centrum Kongresowym. Taką samą funkcje pełniła także w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.

Przez dziewięć lat związana była Hotelem Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, gdzie między innymi pełniła funkcję kierownika działu sprzedaży i marketingu. Pracowała także w Mazurkas Travel jako specjalista ds. turystyki.

Z wykształcenia jest filologiem rosyjskim, ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe na tej uczelni w zakresie zarządzania sprzedażą. Posługuje się także językiem angielskim. Ukończyła kursy dotyczące między innymi zarządzania działem handlowym, pozyskiwania i obsługi klientów, negocjacji handlowych.

Czterogwiazdkowy Hotel Arłamów to wszechstronny, kompleksowy obiekt w górach, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym. Posiada 254 pokoje dla blisko 750 osób. Kompleks konferencyjny Arłamowa to 14 sal konferencyjnych, przestrzeń wystawiennicza o łącznej powierzchni 4300 mkw. oraz patio o powierzchni 2300 mkw., które pomieści 1500 osób. Obiekt oferuje także nowoczesną strefę spa & wellness, przestronne restauracje z widokiem na Bieszczady oraz Centrum Sportowe, w którym organizować można zmagania w 24 dyscyplinach sportu.