Trade marketing Bomboniery Solidarności w okolicznościowych opakowaniach na nadchodzące święta pełne miłości

Bomboniery Solidarności w okolicznościowych opakowaniach na nadchodzące święta pełne miłości

0

Z myślą o Dniu Babci, Dniu Dziadka, Walentynkach i Dniu Kobiet, marka Solidarność przygotowała atrakcyjną ofertę słodyczy okazjonalnych. Wybrane bomboniery w opakowaniach z emocjonalnym przekazem „Dziękuję!” oraz w standardowej szacie graficznej, zostaną wyeksponowane na dedykowanych standach z logo marki.

Czekoladki Solidarności to doskonały polski produkt z wieloletnią tradycją i naturalny wybór na prezent. W ofercie okazjonalnej, dostępnej w sprzedaży od stycznia do marca, marka oferuje konsumentom bomboniery w dedykowanych opakowaniach oraz standardowej szacie graficznej.

Oferta okazjonalna obejmuje:

Czekoladki L’Amour Solidarność, wybór pralinek z czekolady deserowej i mlecznej z aksamitnymi kremami w różnych smakach. Opakowanie z motywem serca idealnie podkreśli walentynkowy charakter upominku. Bomboniera podarowana bliskiej osobie pomoże bez słów powiedzieć „Dziękuję!”.

Czekoladowe Tajemnice Solidarność to okazała bomboniera z czekoladkami z  czekolady deserowej i mlecznej z aksamitnymi kremami w różnych smakach. Eleganckie opakowanie w dużym formacie, opatrzone bilecikiem z przekazem prosto z serca, to idealny wybór na prezent.

Solidarność w tych wyjątkowych dniach poleca także swoje kultowe bomboniery w standardowej szacie graficznej: Czekoladki z Klasą Pistachio (200 g), Czekoladki z Klasą Choco Choco (200 g), bomboniery Złota Wiśnia (306 g) i Śliwka Nałęczowska (300 g).

Wszystkie produkty z oferty okazjonalnej Solidarności będą dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji na dedykowanych, eleganckich standach opatrzonych logo marki.

JK