Trade marketing Metsä Board weźmie udział w warszawskiej edycji Packaging Innovations

Metsä Board weźmie udział w warszawskiej edycji Packaging Innovations

0

Metsä Board – należący do Metsä Group – czołowy europejski producent tektur premium z pierwotnych mas włóknistych zaprezentuje na targach Packaging Innovations w Warszawie szereg innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych. 

Oprócz oferty tektur o najwyższej jakości, Metsä Board przedstawi swoje usługi w zakresie analizy i projektowania opakowań. Korzystając z tych usług klienci mogą być pewni, że analiza projektów opakowań uwzględni takie aspekty jak zastosowanie tektur o obniżonej gramaturze, co umożliwia obniżenie kosztów materiałów i dystrybucji. Mogą również otrzymać propozycje innowacyjnych alternatywnych materiałów i konstrukcji nowych opakowań. Celem Metsä Board jest wspieranie zrównoważonego rozwoju, promocja wizerunku marek i skupianie się na aktualnych trendach w dziedzinie opakowań, które inspirują zarówno przetwórców, jak i właścicieli marek.

Podczas targów Metsä Board przedstawi swoje proaktywne podejście do projektowania opakowań i zaprezentuje najnowsze osiągnięcia takie jak nowa, ekologiczna tektura barierowa.

Będzie można zobaczyć przykładowe opakowania opracowane przez zespół projektowy Metsä Board, w ramach projektów, które są realizowane we współpracy z przetwórcami oraz ich klientami. Doskonałym przykładem jest współpraca z fińskim producentem cukierków z lukrecji – Kouvolan Lakritsi, który chciał zdobyć dla swoich wyrobów nowe kanały sprzedaży detalicznej. Wspólnie z zespołem ds. projektowania opakowań Metsä Board opracowano zdumiewające „złote” opakowanie, które wygląda jak ekskluzywna skórzana kopertówka. Wykorzystano do tego specjalne techniki laminacji i wysokiej jakości wielowarstwowe wytłaczanie.

Należąca do Print City Alliance Metsä Board przedstawi wspólne projekty i przybliży odgrywaną w nich rolę oraz wyzwania, przed którymi stoi jako dostawca tektury, na seminarium Print City, które odbędzie się 2 kwietnia.

W dniu 3 kwietnia Stanisław Moczulski, dyrektor handlowy Metsä Board Polska, powita wszystkich odwiedzających targi na prezentacji na temat tektury – materiału opakowaniowego przyszłości. Metsä Board pokaże również, jak zrównoważona produkcja pozostaje kamieniem węgielnym jej strategii. Dowodem tego jest, że Metsä Board została uznana za globalnego lidera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw przez organizację non-profit CDP, która stworzyła globalną platformę ujawniania informacji na temat ochrony środowiska. Uzyskała miejsce na Listach A CDP w kategoriach przeciwdziałania zmianie klimatu i ochrony zasobów wodnych. Metsä Board uzyskała również ocenę A w programie CDP Lasy i znalazła się w zestawieniu liderów w dziedzinie zaangażowania ekologicznego dostawców – CDP Supplier Engagement Rating Board.

Metsä Board zaprasza do odwiedzenia stoiska D9 w EXPO XXI Warszawa w dniach 2-3 kwietnia.

www.packaginginnovations.pl

OOH magazine jest patronem medialnym targów Packaging Innovations.

JK