Wydarzenia Znamy Jury w konkursie White Square

Znamy Jury w konkursie White Square

21
0

W kwietniu poznamy trendy nowego sezonu twórczego w Europie. Najbardziej obiecujące najnowsze kreatywne pomysły i projekty w reklamie międzynarodowej zostaną wskazane podczas międzynarodowego festiwalu marketingu i reklamy White Square International, który odbędzie się w Mińsku w dniach 17-19 kwietnia 2019 roku.

Rocznie White Square przyjmuje ponad 1000 zgłoszeń z 30 krajów Europy i WNP. Program konkursowy obejmuje wszystkie obszary nowoczesnej komunikacji reklamowej – kreatywność, branding, marketing i kreatywna skuteczność, reklama cyfrowa, media, społeczna – które zostaną ocenione przez międzynarodowe jury.

Od 2018 roku White Square jest włączony do globalnego rankingu kreatywności, który pokazuje najbardziej udane kampanie i agencje w siedmiu konkretnych sektorach biznesowych – AdForum Business Creative Report.

Gala wręczenia nagród odbywa w Mińsku w trzecim dniu festiwalu (19 kwietnia tego roku). Obok programu konkursowego White Square zawiera trzydniowy program biznesowy i edukacyjny.  Białoruś od zeszłego roku jest zwolniona z obowiązku wizowego, więc podróż do Mińska jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Szczegółowe informacje o festiwalu White Square i wszystkich wymaganiach uczestnictwa znajdują się na oficjalnej stronie internetowej adfest.by.

MW