Marketing MIX M5 rozbudowuje zespół specjalistów

M5 rozbudowuje zespół specjalistów

0

Studio filmowe M5, należące do producenta Mariusza Pietkiewicza, powiększyło się o dwie nowe osoby – Paulinę Pietruk i Amandę Rutkowską, które objęły stanowiska kierowników produkcji.

Rozbudowa zespołu o nowych kierowników produkcji to  krok w długofalowej strategii rozwoju M5, która pozwoli na bardziej kompleksowe podejście do projektów i obsługi klienta.

– Paulina i Amanda to specjalistki w swoich dziedzinach, które mogą pochwalić się interesującym portfolio i doświadczeniem w kampaniach W planach mamy dalszą rozbudowę zespołu M5 digitalowych – mówi Mariusz Pietkiewicz, producent i właściciel M5.

Do zadań nowych kierowniczek produkcji będzie należało: koordynacja pracy ekipy filmowej, nadzór nad realizacją zdjęć filmowych i sesji zdjęciowych, dbałość o wysoką jakość usług, raportowanie i analiza budżetów, a także koordynacja postprodukcji.

Paulina Pietruk, z branżą produkcyjną związana jest od pięciu lat. Wcześniej pracowała w poznańskim GPD Film Studio, w którym była odpowiedzialna za realizacje sesji zdjęciowych, kampanii digitalowych oraz spotów. Pracowała mi.in. dla takich klientów jak Lidl, Lisner, Lubella, Hochland, Dr Oetcker, Jula. Ukończyła filologię serbską i chorwacką na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Amanda Rutkowska przez ostatnie 2 lata pracowała w studiu produkcyjnym w Agorze, gdzie realizowała kampanie telewizyjne i digitalowe dla takich klientów jak: Microsoft, Eveline, Urząd Marszałkowski Poznań, Urząd Miasta Gdańsk. Wcześniej pracowała w kanale TVP Historia. Skończyła produkcję filmową i telewizyjną w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej i TV im. Leona Schillera w Łodzi. 

JK