Event MIX Kulinarne SOS, czyli catering wielkanocny dla zabieganych

Kulinarne SOS, czyli catering wielkanocny dla zabieganych

36
0
Kulinarne SOS, czyli catering wielkanocny dla zabieganych

Choć chcielibyśmy przygotować wielkanocne specjały samodzielnie od podstaw, to jednak nierzadko codzienność brutalnie weryfikuje nasze plany. Z pomocą przychodzi wtedy ratunek dla zabieganych, czyli catering. 

Jedną z zalet korzystania z cateringu świątecznego jest bez wątpienia oszczędność czasu. Nie od dziś wiadomo bowiem, że przyrządzanie świątecznych dań należy do niezwykle pracochłonnych. Nie zawsze jednak możemy pozwolić sobie na wiele godzin, spędzonych w kuchni. Oprócz tego są także i tacy, dla których gotowanie jest zwyczajnie zbyt dużym wyzwaniem.

Należy jednak pamiętać, że catering to nie tylko ratunek dla zapracowanych.

– Catering to również doskonałe wsparcie dla tych osób, które czas spędzony przy przygotowaniach w kuchni wolą zamienić na relaks w gronie najbliższych. To także świetne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś innego i nieco poeksperymentować – podkreśla Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie Deli Catering.

Na jakie dania warto postawić podczas świąt wielkanocnych? Choć trend zdrowego odżywania oraz czerpania kulinarnego z różnych stron świata coraz mocniej odciska swoje piętno na naszej kuchni, do łask powróciły akcenty z dań stricte klasycznych, staropolskich. Warto jednak podkreślić, że powrót do tradycji nie musi oznaczać całkowitego zerwania z kuchenną innowacją – pomimo, że wybierane są obecnie tradycyjne wersje świątecznych dań, możliwe są przecież także ich alternatywne wersje.

Na koniec warto dodać, że doświadczona firma cateringowa pomoże nam nie tylko w wyborze samego menu – na jej pomoc możemy również liczyć zarówno w kwestii sposobu podania potraw, jak i w nakryciu do stołu czy rozłożeniu zastawy stołowej i sztućców.

www.delicatering.pl