Trade marketing Nowe opakowanie mlek modyfikowanych NAN 2

Nowe opakowanie mlek modyfikowanych NAN 2

0

Puszki, w których dostępne są mleka modyfikowane NAN 2 właśnie zostały zmienione. Zmiana dotyczy produktów NAN OPTIPRO® Plus 2, 3 i 4 oraz NAN OPTIPRO® H.A. 2 i 3. W nowe puszki zapakowane zostały także produkty NAN Comfort, NAN Sensitive, NAN A.R. i NAN Bezlaktozowy.

Rodzice dostrzegą zapewne przede wszystkim zmianę wizualną. Z opakowań zniknęły karbowania, dzięki czemu puszki zyskały gładkie ścianki. Dzięki temu łatwiejsze będzie odczytanie wszystkich ważnych informacji, umieszczonych na etykiecie produktu.

Nowe puszki to jednak coś więcej. To najbardziej bezpieczna, ekonomiczna i przyjazna dla środowiska dostępna dziś forma opakowań. Odpowiednio dobrane materiały zapewniają jeszcze lepszą ochronę produktu, która wspiera zachowanie jego najwyższej jakości przez cały czas, gdy jest wykorzystywane. Zwiększona grubość puszki oznacza skuteczniejszą barierę dla niekorzystnej wilgoci i tlenu. Pomaga to jeszcze skuteczniej chronić wartość odżywczą mleka modyfikowanego w czasie jego przechowywania.

Zmiana ma wpływ także na środowisko. Surowce, z których powstała nowa puszka mogą być wykorzystywane praktycznie w nieskończoność bez jakiejkolwiek utraty jakości. Niezwykle łatwe jest ich odzyskiwanie i ponowne przetwarzanie. W ten sposób ograniczana jest ilość powstających odpadów, skuteczniej chronimy też bezcenne zasoby, a w ten sposób także środowisko. Dzięki temu rodzice zwiększają szansę, że za kilkadziesiąt lat ich dzieci, które dziś są niemowlętami, będą mogły cieszyć się ziemią tak samo piękną jak ta, którą my dziś widzimy.

Dla zwiększenia higieny i bezpieczeństwa przygotowywania mleka, puszki mlek modyfikowanych NAN 2 posiadają też specjalną przestrzeń w górnej części opakowania, która służy do przechowywania miarki. Dzięki temu nie leży ona bezpośrednio na proszku mlecznym lub, co gorsza, nie jest w nim skryta. Zmniejsza to ryzyko przypadkowego zanieczyszczenia mleka modyfikowanego.

Więcej informacji: CZYTAJ TUTAJ.

JK