Event MIX AMAZON WEB SERVICES Global Summit po raz pierwszy w Polsce w EXPO...

AMAZON WEB SERVICES Global Summit po raz pierwszy w Polsce w EXPO XXI Warszawa!

0
AMAZON WEB SERVICES Global Summit po raz pierwszy w Polsce
Podczas tegorocznej edycji, która odbyła się w dniu 30 maja, EXPO XXI Warszawa gościło ponad 2200 osób zainteresowanych tematem nowych technologii.

AWS Summit jest jednodniowym wydarzeniem, podczas którego odbywają się bogate merytorycznie prelekcje obejmujące zagadnienia związane z chmurą oraz tym jak jej używać, panele związane z innowacjami w branży, bezpieczeństwem czy migracją i rozwojem aplikacji w chmurze. Całe wydarzenie wymagało udostępnienia ponad 5000 m2 powierzchni wystawienniczej przeznaczonej na wystawę i sale plenarną, ponad 2000 m2 powierzchni dla 5ciu równolegle odbywających się sesji oraz wydarzeń towarzyszących. Organizator wyraził chęć współpracy przy kolejnych edycjach.

Wydarzenie było idealnym miejscem na skorzystanie ze starannie wyselekcjonowanych szkoleń, zdobycie certyfikatów oraz niepowtarzalną możliwością do poznania ciekawych osobistości ze świata branży. Gościem specjalnym był Glenn Gore, architect AWS z ponad 20 – letnim doświadczeniem w branży technologicznej. Jesteśmy dumni z tego, że możemy gościć takie eventy w naszym obiekcie. Niebawem opublikujemy więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach.