Event MIX EXPO Kraków barwnie świętuje 5 urodziny

EXPO Kraków barwnie świętuje 5 urodziny

0
EXPO Kraków barwnie świętuje 5 urodziny

Zamiast tortu i świeczek – kolorowe farby, zamiast wystawnego bankietu – bitwa na kolory. W tak nietypowy sposób pracownicy EXPO Kraków postanowili uczcić 5-lecie obiektu.

Jacy byliśmy mając pięć lat? Takie pytanie postawiły sobie osoby pracujące w EXPO Kraków. Odpowiedzi były różne: radośni, energiczni, pełni wiary w ludzi, ciekawi świata, pomysłowi… – Jak bardzo zmieniamy się z biegiem czasu? Jakie cechy dziecka warto w sobie pielęgnować i wykorzystywać w codziennej pracy? – padały kolejne pytania. Działając w branży spotkań każdego dnia odnajdujemy w sobie ufność i nutkę spontaniczności charakteryzującą pięciolatków – twierdzą pracownicy Targów w Krakowie, właściciela EXPO. – Pracując w zespole, który bardzo dobrze się zna, w prywatnej firmie, która pozwala nam na realizację naszych wydawałoby się niewykonalnych projektów, możemy pozwolić sobie na bycie sobą. Do tego, co robimy, podchodzimy ze szczerością, radością i ogromną motywacją. – mówi Katarzyna Mussur-Serafin, Kierownik Działu Marketingu.

W dniu jubileuszu pracownicy nie powołują się na klasyczne statystyki – liczbę zorganizowanych targów, eventów, konferencji, których każdego roku w EXPO Kraków odbywa się co najmniej kilkadziesiąt. Zespół nie wspomina również o ważnej roli, jaką budowa obiektu odegrała w rozwoju Krakowa, a szczególnie dzielnicy Czyżyny. W tym szczególnym dniu osoby zatrudnione w Targach w Krakowie podkreślają rolę wszystkich tych, którzy na co dzień pracują przy wydarzeniach organizowanych w obiekcie. Głośno powtarzają, że EXPO Kraków to ludzie, którzy tworzą to miejsce.

Co cechuje pracowników EXPO Kraków? Mimo upływu lat – młodość, wszak dziś obchodzą piąte urodziny i z dziecięcą szczerością podkreślający swój zachwyt nad możliwościami, jakie niesie praca w branży spotkań. Dlatego świętując, z dużą swobodą i dystansem odwołują się do lat dziecięcych. Pracownicy zamienili swoje aktualne zdjęcia opublikowane na stronie firmowej na zdjęcia pięciolatków, wykonane w latach 60., 70., 80., 90. W ten sposób chcą  pokazać, że miejsce łączy pokolenia. Różnice wieku są bez znaczenia, gdy wszyscy mają w sobie ten sam młodzieńczy zapał.

Jak urodziny to i zabawa. – Co byśmy dali kiedyś za to, żeby porzucać się kolorowymi farbami. Dziś możemy to zrobić i to w godzinach pracy – śmieją się pracownicy. Zorganizowana bitwa na kolory to początek świętowania, do którego firma chce zachęcić wszystkich krakowian. Wspólna zabawa ma podkreślić fakt, że w centrum wszystkiego zawsze powinien pozostać człowiek, jego historia i jego potrzeby.

EXPO Kraków ma 5 lat, a w ciągu tego czasu spotkały się w tym miejscu setki tysięcy odwiedzających z całego świata. To przypomina, jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu zawodowym spotkania. Czasem jedna rozmowa może zdziałać więcej niż wiele wysłanych maili. Wystarczy tylko znaleźć na nią czas. Pracownicy planują wysłać tysiąc kartek pocztowych, które będą jednocześnie zaproszeniem na bezpłatną kawę podczas imprez organizowanych w EXPO Kraków.  – Zachęcamy do spotkań przy kawie i długich rozmów. Wierzymy, że sukces zaczyna się od spotkań – mówią pracownicy Targów. Jeśli więc myślicie o życzeniach dla kolegów z branży, to zamiast maila, odwiedźcie EXPO Kraków, gdzie z całą pewnością napijecie się dobrej kawy i porozmawiacie.

Szczegóły TUTAJ.