Logo

Marketing MIX

Naklejki nieinwazyjne dla nowoczesnego marketingu od KUNKE

Podczas wrześniowych targów reklamy FestiwalMarketingu.pl na stoisku B6 będzie można spotkać się z przedstawicielami i zapoznać się z ofertą firmy KUNKE.

W ofecie można zaleźć:
NAKLEJKI ELEKTROSTATYCZNE – Naklejki na folii elektrostatycznej doskonale przylegają do wszystkich suchych powierzchni. Można je przyklejać frontem lub tyłem, zadrukować na podkładce oraz wyciąć dowolny kształt. Dają się przesuwać, przeklejać i przekładać wielokrotnie.
NAKLEJKI DWUSTRONNE – Naklejki dwustronne – ciekawe rozwiązanie do przekazywania treści reklamowych na witrynach sklepowych. Zaletą ich jest to, że posiadają ekran uniemożliwiający przenikanie światła na drugą stronę i podwyższoną odporność na działania UV.
NAKLEJKI NA FOLII PCV Z ULTRA USUWALNYM KLEJEM – Folia PCV z ultra usuwalnym klejem. Umożliwia bezproblemowe przyklejenie i odklejenie. Można je stosować na ściany, meble lub szyby. Nie niszczy powierzchni.
NAKLEJKI NA FOLII Z MIKROPRZYSSAWKAMI – Folia z mikroprzyssawkami, przylega do gładkich powierzchni jak ekrany, szyby, meble, plastik. Nie ma kleju więc można jej używać wielokrotnie. Odporna na warunki atmosferyczne.
NAKLEJKI NA FOLII ADHEZYJNEJ – Folia adhezyjna doskonała na szyby i bardzo gładkie powierzchnie. Można ją stosować wielokrotnie, nawet w kontakcie z wodą, mocno przylega do powierzchni.

Zainteresowani znajdą w ofercie także trwałe, efektowne podłoża i uszlachetnienia:
PODŁOŻA METALIZOWANE – Srebrna folia podkładowa umożliwiajaca uzyskanie nietypowych efektów oraz wydobycie bardzo ciekawych barw.
PODŁOŻA PLASTIKOWE – Bardzo wysoka wytrzymałość. Sam materiał kojarzy się z dużo nowocześniejszym podejściem do marketingu niż druk na papierze.
LAKIER HYBRYDOWY DRIP-OFF – Gwarantowany, niepowtarzalny efekt wizualny, zapewnia wrażenia dotykowe.

18 i 19 września EXPO XXI Warszawa – FestiwalMarketingu.pl – Hala Marketing – Stoisko B6

MW