Event MIX Gala Derby 2019 z marką Deli Catering

Gala Derby 2019 z marką Deli Catering

43
0
Gala Derby 2019 z marką Deli Catering

Jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu wyścigów konnych 2019 za nami. O pełną obsługę kulinarną wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – marka Deli Catering.

Derby to bez wątpienia jedna z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gonitw na całym świecie. Podkreślić należy, że najważniejsza gonitwa Westminster Derby rozegrała się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec już po raz 75., zaś do rywalizacji o błękitną wstęgę stanęło aż 17 koni. Derby to jednak nie tylko sportowa rywalizacja, lecz także i święto elegancji – stąd również i w tym roku nie zabrakło tradycyjnego już konkursu dla pań na najpiękniejszy kapelusz.

Za pełną obsługę wydarzenia, a także wydarzeń towarzyszących oraz obsługę indywidualną wszystkich odwiedzających odpowiadał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – Deli Catering. Tym razem, specjalnie na tę okoliczność, marka przygotowała jurajskiego łososia w białym winie na sosie z sycylijskich pomarańczy z młotkowanym pieprzem, kaczkę pieczoną z jabłkami na koniakowym sosie z żurawiną i cielęcinę duszoną w czerwonym winie oraz rozmarynie z dodatkiem masła truflowego.

Na koniec warto przypomnieć, iż w tym roku przypada okrągła 80. rocznica istnienia Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. Pierwotnie wyścigi konne w Warszawie rozgrywane były na Polu Mokotowskim.

www.delicatering.pl