Logo

Marketing MIX

Nowy sezon „Studia Tymbark” znów bije rekordy popularności

Studio Tymbark to kanał, który od początku był najszybciej rozwijającym się kanałem markowym na YouTube. Wciąż cieszy się wspaniałymi wynikami i wciąż zaskakuje widzów nowymi formatami oraz pomysłami. Nowy sezon przyciągnął nowych widzów i nasze Studio pozostaje największym kanałem brandowym na polskim YouTube, a jeden z odcinków osiągnął właśnie ponad 1 mln wyświetleń!

Twórcy Tymbarku jak zwykle nie zwalniają tempa, a wręcz przeciwnie – ciągle trzymają najwyższy poziom! Zaangażowana widownia kanału to już blisko 400 tysięcy fanów!

Kolejny sezon jest pełen zaskoczeń i niespodzianek. To nowe pomysły i przygody z popularnymi twórcami – Friz, JDabrowsky, Dawid Frank, Kiślu  dbają o to, by widzowie świetnie się bawili! „Studio Tymbark” znów zostawiło wszystkie kanały innych marek w tyle i jest obecnie największym polskim kanałem brandowym.

Tym samym rośnie oglądalność poszczególnych epizodów. Pierwszy odcinek nowego sezonu „Studia Tymbark” obejrzało już ponad 900 tysięcy osób, drugą jego część – ponad 600 tysięcy. To dopiero początek, bo na kanale wciąż pojawiają się kolejne, pełne nowości odcinki.

Tymczasem jeden ze starszych odcinków… już pobił rekordowy 1 mln wyświetleń! To „YOUTUBERZY NAUCZYCIELAMI”. Właśnie takie pomysły, jak szkoła idealna w wydaniu YouTuberów przyciągają rekordową widownię. Twórcy „Studia Tymbark” w nowym sezonie z pewnością zapewnią nam jeszcze wiele równie szalonych i wyjątkowych odcinków, ze współudziałem znanych i lubianych youtuberów, jak również gwiazd znanych z telewizji.

Zachęcamy do sprawdzenia, jakie treści można znaleźć w Studiu TUTAJ i… do subskrybowania, by nie przegapić kolejnych odcinków!

MW