Marketing MIX INFERNAL – prestiżowa agencja hostess, modelek i statystów na każdą eventową okazję

INFERNAL – prestiżowa agencja hostess, modelek i statystów na każdą eventową okazję

31
0

Kompleksowość i profesjonalizm charakteryzują Agencję Artystyczną INFERNAL, zatrudniającą doświadczone osoby przygotowane do współpracy z renomowanymi firmami w trakcie konferencji, gal, targów, bankietów, pokazów mody, premier oraz innych wydarzeń: udziału w filmach, reklamach, pokazach mody czy sesjach zdjęciowych.

Agencja działa na rynku już od 2011 roku i ma na swoim koncie tysiące zadowolonych klientów. Co najważniejsze, firma założona w Warszawie świadczy usługi na terenie całej Polski. Posiada oddziały z hostessami, statystami i modelkami czy aktorami w Bydgoszczy, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Tarnowie i Rzeszowie.

– Dysponujemy szeroką i stale rosnącą bazą osób o różnej specjalizacji i warunkach fizycznych. Dobieramy osoby idealnie dopasowane do wymagań naszych klientów. Możemy także przeprowadzić dodatkową rekrutację statystów, modelek lub hostess na potrzeby danego projektu – podkreśla Dariusz Sokołowski, Art Director w Agencji INFERNAL.

Doświadczenie i szerokie portfolio osób do obsługi imprez z sektora EVENT & MICE to nie jedyne atuty INFERNAL. Agencja nie podchodzi do pracy szablonowo i każde zlecenie traktuje indywidualnie, dobierając najbardziej efektywne rozwiązania dla klientów.

– Trzymamy się zasady „Klient nasz Pan” i w związku z tym nie ma dla nas niemożliwych realizacji. W Jego imieniu podpiszemy umowy z wynajętymi osobami oraz zapewnimy ich ubezpieczenie oraz transport. Oferujemy pełną obsługę projektów oraz elastyczne warunki współpracy. Pracujemy szybko i skutecznie, obsługując także bardzo duże i pilne zlecenia. Np., jesteśmy w stanie zapewnić nawet dużą liczbę osób na określone pokazy mody lub sesje. Wszystko zależy od terminu, jak i również budżetu kontrahenta. Możemy się poszczycić tym, że mieliśmy już taką akcje z dużą liczbą modelek w Warszawie przy jednym pokazie – kontynuuje Dariusz Sokołowski.

Liczne referencje i pozytywne opinie od zadowolonych klientów świadczą o dobrze wykonanych usługach przez warszawską agencję. Jedną z zasad przyświecających INFERNAL jest współpraca z najlepszymi. Współpracownicy agencji stanowią Jej wizytówkę i są „lokomotywą” pozwalającą na podejmowanie kolejnych wyzwań realizacyjnych.

– Mamy do naszej dyspozycji starannie wyselekcjonowany personel z doświadczeniem, prezencją i odpowiednią kulturą osobistą. To bez wyjątku osoby reprezentacyjne i inteligentne, potrafiące się odnaleźć w różnych okolicznościach i wykonywać swoje zadania z klasą i wdziękiem. Uczymy ich jak mają pracować na danej realizacji, podpowiadamy i radzimy. Dzięki temu usługa wykonana jest perfekcyjnie, a klient jest zadowolony – dodaje Art Director INFERNAL.

Idealny zespół – od fordanserki po statystę – do realizacji nawet najbardziej wymagających i wymagających zleceń znajdziesz w Agencji Artystycznej INFERNAL!

Więcej szczegółów: www.agencjainfernal.pl

JK

 Artykuł sponsorowany.