Trade marketing Lato z Akuku! – edycja specjalna żelków w wiaderku

Lato z Akuku! – edycja specjalna żelków w wiaderku

39
0

Na lato marka Akuku! przygotowała specjalną ofertę pakietową, skierowaną do najmłodszych miłośników słodyczy. Na początku czerwca w sprzedaży pojawi się limitowana edycja pięciu opakowań żelków Akuku! w atrakcyjnym wiaderku do zabawy dla dzieci gratis.

Marka Akuku! zachęca rodziny do wspólnego spędzania czasu. Żelki z obniżoną o 30% zawartością cukrów i aż 20% zawartością soku owocowego w składzie, od czerwca można nabyć w specjalnej wakacyjnej ofercie. W limitowanym opakowaniu w formie wiaderka do zabawy, znajduje się 5 torebek żelków: Akuku! Charakterne Miśki 90 g (2 szt.), Akuku! Zdrowocki 90 g (2 szt.) oraz Akuku! Wąż-Paje 90 g. Gratis w formie praktycznego gadżetu z wizerunkiem sympatycznego Akuka, brand hero marki, umili dzieciom wakacyjny czas na plaży lub w piaskownicy.

Oferta ma charakter limitowany i będzie obowiązywać aż do wyczerpania nakładu pakietów promocyjnych. Do dystrybucji w kanale tradycyjnym i nowoczesnym trafi 50 tysięcy wiaderek w sugerowanej cenie detalicznej ok. 12,55 zł/szt.

W punktach sprzedaży akcję wpierają komunikacyjnie dodatkowe ekspozycje dedykowanych materiałów POS.

Autorem promocji jest firma Colian, właściciel marki Akuku!

JK