Trade marketing Nowe opakowania i nowości dla mężczyzn

Nowe opakowania i nowości dla mężczyzn

27
0

To prawda, że męska skóra jest o 25% grubsza niż u kobiet. Za sprawą hormonów bywa niedoskonała, błyszczy się, czerwieni, bywa podrażniona i wysuszona. Męska skóra wcale nie musi być twarda, szorstka i napięta. Pamiętajmy, że odżywiona, nawilżona i zadbana jest inwestycją na przyszłość. Poznajcie linię kosmetyków tołpa dermo men.

Warto wiedzieć, że mężczyźni powinni używać swoich kosmetyków, a nie dzielić się nimi ze swoją partnerką. Kosmetyki dla kobiet mają inny skład. Ważne jest, aby mężczyzna znał potrzeby swojej skóry i dostosował do nich kosmetyki pielęgnacyjne. tołpa tworzy je z myślą o wszystkich, którzy mają świadomość, że zadbane ciało to nie tylko zdrowa dieta czy siłownia. – Stworzyliśmy kosmetyki dla brodaczy i gładko ogolonych. Mamy produkty odpowiadające różnym potrzebom i typom skóry, które łączy to, że działają szybko, są skuteczne i proste w użyciu. Nowocześni mężczyźni wiedzą, że twarz jest ich wizytówką. Wymagają od kremu do twarzy, aby spełniał wszystkie składane obietnice.A my cieszymy się, że to właśnie nasze kosmetyki dla mężczyzn pozwalają im czuć się na co dzień lepiej w swojej skórze – mówi przedstawiciel marki.

Bestsellery tołpa, najczęściej wybierane przez mężczyzn.

 

Kosmetyki tołpa zawierają unikatowy multiroślinny torf tołpa®, który wzmacnia skórę wrażliwą, nawilża ją, ma działanie antyoksydacyjne, regenerujące i ochronne. Efekty ich działania zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi i dermatologicznymi w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Więcej męskich kosmetyków tołpa znaleźć można na men.tolpa.pl oraz w drogeriach Rossmann, Hebe, SuperPharm.

MW