Event MIX Wawel Truck ponownie na największej polskiej imprezie dla YouTuberów – MeetUp® 2019...

Wawel Truck ponownie na największej polskiej imprezie dla YouTuberów – MeetUp® 2019 w Krakowie!

50
0
MeetUp® 2019 w Krakowie
Wawel Truck – czyli słodka, interaktywna ciężarówka – ponownie pojawi się na MeetUp® 2019, kolejnej już edycji najpopularniejszej w kraju imprezy dla twórców i miłośników YouTube oraz aplikacji TikTok.

Wydarzenie odbędzie się 31 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie. Zawitają tam najpopularniejsze gwiazdy Internetu oraz tysiące fanów. To wyjątkowa okazja do nawiązania nowych znajomości, zrobienia pamiątkowych zdjęć z ulubionymi twórcami sceny internetowej, dzielenia się inspiracjami oraz odkrycia Wawel Trucka – mobilnej strefy słodkości pełnej interaktywnych gier i aplikacji.

Wawel Truck to pierwsza tego typu słodka interaktywna ciężarówka, która przez rok od startu odwiedziła już ponad 50 miejscowości w całej Polsce, a wszystkim eventom z jej udziałem towarzyszy moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego. W Wawel Trucku można odkryć nie tylko magiczny świat marki Wawel, ale także ciekawe animowane gry zręcznościowe, dowiedzieć się więcej na temat Dobrych Składników w słodyczach czy też wejść do strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy. Podczas tegorocznej edycji MeetUp® w Krakowie, oprócz słodkiej ciężarówki, na odwiedzających czeka też wiele innych atrakcji.

Marka Wawel zaplanowała wyjątkową strefę, w której każdy będzie miał możliwość poznać czołowych twórców sceny YouTube w Polsce: Wersow – reprezentującą drużynę karmelowych słodkości Tofflairs, Friza – który poprowadzi drużynę Żelków jak SMOK, Waksy z drużyną Krówki oraz trio WiP Bros – z teamem reprezentującym M!chałki z Wawelu. Dodatkowo czeka moc innych atrakcji, m.in. Fotobudka FREEZ ME, strefa gier RETRO, a także interaktywna mata do gier PING.

W ramach współpracy marki Wawel i MeetUp® ruszy także konkurs na Instagramie Wawel, promowany dodatkowo na kanałach znanych i lubianych Influencerów tworzących drużynę Wawel Trucka. Do wygrania są wejściówki VIP na wydarzenie, dające możliwość kameralnego spotkania z ulubionymi twórcami w strefie Wawel, a także słuchawki JBL i ogromne paczki słodyczy.

MeetUp® to jedyne w Polsce spotkanie z twórcami internetowymi, które odbywa się na tak dużą skalę. Organizatorami imprezy są agencja influencer marketingu GetHero oraz Urząd Miasta Krakowa.

Więcej o Wawel Trucku i udziale w MeetUp® 2019 dostępne TUTAJ. Instagram,Facebook 

Więcej informacji na temat MeetUp® 2019 w Krakowie, na oficjalnej stronie eventu TUTAJ.