Marketing MIX Pilsvar przygotował piwną część Wakacyjnej Strefy Relaksu w Nowym Sączu  

Pilsvar przygotował piwną część Wakacyjnej Strefy Relaksu w Nowym Sączu  

0

Browar Pilsweizer, właściciel marki piwnej Pilsvar, we współpracy z Urzędem Miasta w Nowym Sączu zorganizował  w mieście specjalną Wakacyjną Strefę Relaksu.

Grybowski browar Pilsweizer w sezonie letnim promuje swoją markę piwa Pilsvar poprzez współorganizację specjalnej Wakacyjnej Strefy Relaksu. Mieści się ona na nowosądeckim rynku gdzie mieszkańcy i turyści mogą odpocząć na leżakach i napić się piwa Pilsvar. Działa przy niej również letnie kino plenerowe. Strefa Pilsvar jest jedną z kilku w Nowym Sączu, jakie zorganizował Urząd Miasta. Nowosądecka strefa relaksu Pilsvar będzie działała do końca września.

 

– Pilsweizer to regionalny browar, którego naturalnymi odbiorcami są mieszkańcy południowej Polski, dlatego chętnie bywamy organizatorami, współorganizatorami i partnerami wydarzeń lokalnych czy regionalnych. Chcemy być blisko lokalnych mieszkańców i zachęcać ich do korzystania ze smaków ich lokalnego piwa – mówi Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i prezes zarządu Browaru Pilsweizer.

Organizacja strefy relaksu jest jedną w wielu akcji promocyjnych marki Pilsvar w okresie wakacyjnym. Obecnie trwa również ogólnopolska kampania reklamowa marki na nośnikach citylight na dworcach kolejowych i autobusowych w 6 największych miastach kraju (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk).

Kampania outdoorowa nawiązuje zarówno do geograficznego położenia browaru, jak i do jego bogatych tradycji, sięgających początków XIX wieku – prowadzona jest pod hasłem „Prawdziwe piwo z Grybowa. Perła Beskidu Sądeckiego. Tradycyjnie od 1804 r.”

JK